Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

ppejic

Od bahatosi i nekulture nema zastite.

Andrix

Cudo da i piksla nije dodatna oprema, ali srecom ne zivimo u ekoloskoj drzavi, inace bi sigurno bila....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

dzule

danas u sat reviji procitah reklamu za hit auto....
stari logan ili sandero + 3000 beskamtnog kredita i mozes da uzmes novi sandero ili logan. ovo za kolege koji su razmisljali da zamene auto a uzeli bi opet isto ili slicno......
ako moderatori misle da je interesantno postaviti i na temu novog logana molio bih ih da to urade

ppejic

Too good to be true!

Znači, neki krš sa taksija se vrednuje isto kao i jednu godinu star Sandero ili Logan?

Too good to be true!

Damir Oravec

E..kad bi tako bilo za novog Dustera. Zashto da ne bude istina? Proizvodna cena Sandera/Logana/Dustera nije preko 3500eu. Svejedno je njima da li ce dobiti godinu dana starog Sandera ili krs sa taksija. Naravno, bolje ce proci oni sa krsevima, ali bolju cenu nece dobiti ni vlasnici novijih i ocuvanih vozila + 0% kamate kredit. 

Andrix

Mislim da ce ipak taj polovan auto biti procenjen, posto oni prodaju i polovnjake, da mogu i na njemu nesto da zarade pa + cifra za nov
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ppejic

Nula procenta kamate do iznosa od 3kE je sasvim dobra i dovoljna ponuda.

Vlasnik godista 2004. auta bez klime i TNG-a moze sam oda sanja o prodaji vozila za 4kE, ali staro za novo + 3000E beskamatno = bestbuy.

Ali, sva je prilika da je to akcija staro (njihova procena vrednosti) + kesh + do 3000E beskamatno = nova Dacia

Moje vozlo (2008.) je odlicno ocuvano + klima + tng, rado ga dajem uz beskamatnu doplatu od 3000E i uzimam novi auto.... tesko da bude moguce. Too good to be true!

Sir Oliver

To je klasična procena vozila. I to na polovnim automobima.com. Meni su u Jagodini predočili to i pogledali na sajtu koliko vredi moje vozilo. Plus kredit, pa šta uzmeš i ako uzmeš, zavisi od godišta, cene i da li potkrpi kredit.
Fora je odlična. Na taj način imam u planu da dođem do karavana.  :)
I drink to make other people more interesting.

Vihor

Citat: Sir Oliver poslato 28.02.2013. - 11:24
Na taj način imam u planu da dođem do karavana.  :)


:ziveli: :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

mladja73

Slazem se sa Pejom. Ako je to istina, verujem da ce mnogi sa foruma pohrliti da zamene automobile.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Sir Oliver

Pa što i da ne zamenimo?
A njima je u interesu da nas opet navuku na redovne servise gde im je zarada abnormalna.
I drink to make other people more interesting.

zac

Pitanje je da li realno procenjuju polovnjake...da ne bude doplata velika + 3000 kredita....

Citat: Sir Oliver poslato 28.02.2013. - 15:16
A njima je u interesu da nas opet navuku na redovne servise gde im je zarada abnormalna.

Od mene se leba nisu najeli, nitice...  :laugh:  :woo-hoo:

mladja73

Evo stigao novi Sat plus. Pise doslovno ovako:
CitatHit auto Vam nudi kako da na najlaksi nacin dodjete do novog Sandera. Neka Vas koriscen Logan ili Sandero bude ucesce za Novi Sandero/Stepway.
Dovezite u Hit auto, vas stari Logan, Sandero ili Stepway a mi cemo vam dati ponudu za otkup i na licu mesta mogucnost za dobijanje beskamatnog kredita na 3 godine uz mesecnu ratu od 83 evra.

E sad ako budem imao vremena, i ako me ne bude mrzelo otici cu da vidim kako to u praksi funkcionise.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

zac

Pa to je to, njihova ponuda moze da bude mizerna... mislim na nerealnu vrednost polovnjaka.... sta znam, bas idi i pitaj koliko bi procenili tvog.  :ces:

miki-bgd

@mladja73
I pitaj da li vazi za bilo kog logana/sandera ili samo klot verziju  :dobro: