Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

zac

Citat: Jelenko poslato 18.08.2014. - 21:46
Bio je i njegov i od supruge sad je samo njegov,i bas mi je drago.. :friends:.

Drago...da , prem da sam ja malo i tuzan zbog svega toga!   :ne:

Jelenko

 :offtopic: Drago mi je sto nije prodao auto,da se razumijemo naravno da ni meni nije drago zbog drugih stvari...

Loganovac

Citat: Sir Oliver poslato 13.08.2014. - 16:56
Mislim da je dobar izbor, kad izbacim slike i dam ostale karakteristike, čuću vase misljenje.  :nami:

Uzimajući u obzir citiranu rečenicu, i dalje mi nije jasno da li je kupio drugog Logana ili je zadržao svog za 2000EUR. Dakle, Sire...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

#528
Jelenko je u pravu, otkupio sam svoj Logan za 2000e.
U prvom postu sam hteo da napravim neku, kao, šalu, pošto nisam posecivao forum dosta dugo... Posle mi nesto nije bilo do šale, pa ko velim da vas obavestim kako sam prosao... a i o prodaji Logana.
Ok, znam da je cena bila jaka, ali da me niko ne pozove za zamenu (dobro,bilo je dve ponude, neki punto leš iz 1904. godine, i PT Kruzer  :peglanje: ) niti za cenkanje, bilo sta. NI jedan taxista. Kontam, 5-6 'iljada je opet manje nego 10k, za auto koji je presao 36-7 hiljada. Sve u svemu, jedino dobro u celoj ovoj situaciji je sto dodjoh do auta za 2000e, ovo ostalo je... da vas ne davim.
Opet sam sa vama i nadam se da cu ubrzo na prvom okupljanju da vas licno upoznam, jer sad nema ko da drobi i da pronalazi razloge, ŠTO ne bih trebao da idem na okupljanje.
Zivi mi bili svi, pa se vidimo... a u medjuvremenu pišemo.  :ziveli:
Odoh malo u  :offtopic:
I drink to make other people more interesting.


Jelenko

Neka tebe i tvog logana,upoznacemo se to budi siguran...Bice bolje,samo opusteno  :friends:

Veterinar

Znam ja jednog koji je vozio "razvodnjenog" Logana. Nedugo posle toga mu je život krenuo neočekivano lepim putem. Samo pozitivno...  :wave:

Sir Oliver

Hvala vam svima...  :dobro:
Valjda će posle dugogodišnje kiše da grane sunce...  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

drzarkod

Nudi mi dečko zamenu za Dustera uz njegovu doplatu...Šta mislite koliko vredi.
2011...23000km, klima itd, kupljen u HITU, redovno održavan. Vidi se da je picajzla kao i ja. Nema plin.

zac

A tvoj Daster je koje godiste? I koliko km?

drzarkod

29000 km, 2010...a Zac pa valjda znaš... :too:

zac

Pa kako da znam kad ti nepise nigde.  :ne:

Koliko vredi tvoj ?

drzarkod

 :lol1:  e car si.......ajde ti meni onako proceni vrednost njegovog...a videćemo za razliku....... :wink:

zac

Morao bi da ga pogledam, tesko je sa slike... Proletos sa isao sa drugarom da gledam jednog Sandera u Zrenjanin...na slici izgledao ful...kad tamo on farban  :bonk:

miki-bgd