Ko je gde ugradio TNG, za koliko para i kako je zadovoljan?

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

Loganovac

Te "prošle godine u februaru" gospodin je verovatno gazio bar 300.000km  :whistling:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boka

Taxisti su otisle membrane na BRC isparivacu , pa je stavio Zavoli isparivac koji nov kosta koliko i membrane za BRC. Za Zavoli mi je rakao da je sa tim isparivacem presao 250kkm bez ikakvog diranja. Mislim da je cena     
bila oko 70e i za isparivac Zavoli, a toliko su i BRC membrane.

Loganovac

Opet pitam - na kojoj kilometraži?

Ljudi, sve to stoji. Nikoga ne pokušavam da ubedim da ugradi BRC, sad ga ni ja ne bih ugradio da mogu da biram, najpre zbog cene. Ovu priču sam započeo jer ne razumem računicu po kojoj čovek iz auta izbaci kvalitetan i skup uređaj jer "nema vremena" i skup mu je put do najbližeg BRC servisa!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boka

Ja sam imao problem sa jednom diznom , o tome sam i pisao, stavljena polovna za 35e. Braca koji drze servis za plin kazu da nema boljih dizni od BRC ali da su i skupe, da automobili sa BRC diznama imaju najbolji ler gas.
Mislim da kolega manijac nije imao pravog majstora da mu se ustanovi kvar, dal ga zeza neka dizna , ili je isparivac.

manijac

#290
Pravi majstor je prava rec a kad pocnu na glas da razmisljaju a neznaju sta pricaju, da li bi na vasu stetu narucili neku diznu samo da probamo da nije mozda to ili mozda je nesto drugo.
Niko nije rekao aha znam to je sigurno to, nego ja ne radim brc aj da probam da ti pomognem ko da mi cini uslugu zamenom necega sto ne poznaje a usto i zaradjuje.
Zato resih da ne rizikujem sa kvalitetnim brcom i za cenu 2 dizne zamenim ceo set.
A sad auto ide na plin, onako mi je samo radio na benz a plin mi je sluzio za poglede majstora.

Keka

Jos uvek nismo procitali gde je ugradjeno i za koliko para. Procitali smo da je korisnik zadovoljan.

Nismo procitali da li je prosao atest. (Posle promene komponenti, pre svega isparivaca, mora se ponovo atestirati uredjaj)
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

Mozda je off topic, ako mi neko moze reci koji je postupak za ponovni atest, jer mi polako istice vreme. Da li se atestira samo boca ili komplet uredjaj i ugradnja.Hvala
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

hobbista

Ne pljujem po BRCu, ali mi je potpuno jasna racunica manijaca.
Koliko kosta dolazak iz Bora u Bgd (Lestane), sa neizvesnim ishodom (vrstom kvara).
Cak i da je u pitanju neka glupost, to bi znacilo da za svaki sledeci kvar mora opet da dolazi u Bgd  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

Citat: hibernacija poslato 19.10.2012. - 20:04
Mozda je off topic, ako mi neko moze reci koji je postupak za ponovni atest, jer mi polako istice vreme. Da li se atestira samo boca ili komplet uredjaj i ugradnja.Hvala

Samo boca, ali je jeftinije staviti novu nego ponovo atestirati staru.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ivko

Ugradio sam TNG kod Francuza i juce preuzeo auto 500 evra plus 5500 din. atest i sipali plin za 1000 din.
Stag 4, boca Atiker umesto rezervnog tocka 48 lit. zasticena - oklopljena limom, isparivac Tomasetto, prikljucak za tocenje pored prikljucka za benzin, uradjen atest rekli su skolski primer, i atest vazi 5 god.?
Na plin prebacuje kada motor dostigne temp. 30 step. i 1500 o/min tako je podesio serviser. Serviser je probao auto sa prikljucenim racunarom nekih desetak km bio sam i ja sa njim, nije bilo nikakve razlike u radu, poklapale su se linije na racunaru.
Za sada nisam primetio nikakvu razliku izmedju rada na benzin i plin ali je malo km koje sam presao (60 km), videcu kada predjem vise kilometara.
Prvi servis je na 1000 km besplatan.
:woo-hoo:

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho


zac


Ivko

Hvala Vam
Vasa iskustva su mi pomogla da ugradim TNG jer sam bas bio u dilemi da li da ugradjujem ili ne.
:ziveli: