Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

samsung

Dacia se izgleda zestoko prodaje u EU ....danas sam pri povratku iz Praga ubedljivo najvise video slepera sa dacia-ama bez malo svaki drugi ili skoro 50% po mojoj slobodnoj proceni svih novih vozila na sleperima je bilo natovareno daciama! :aplause:
pozdrav iz St.Pazove

Dragan.vi


abc123

Ko bi mislio pre nekoliko godina da ce uboga Dacia da spasava jedan Reno he, he  :to::

http://auto.blog.rs/blog/auto/vesti/2013/05/08/pad-proizvodnje-peugeot-citroena-i-renaulta-rast-dacije

ivan-bgd

Cene za novi logan sa 1.5dci od 90 ks nema na sajtu dacie kao ni za običnog sandera,a ni za karavana nema cene ni u kakvoj varijanti.U ponudi dacie sa motorom od  90ks 1.5 dci je samo stepway i lodgy.Zašto ne znam.Da li se ne nudi kod nas ili je nešto drugo po sredi. :ces:

Ivan91

JA sam mog danas rezervisao  :lazy:
stize za 2 meseca kazu

vujanovgoran

Koji si rezervisao?
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Ivan91

1.2 LPG, belog u ambiance :)

LeNgenda

Tooo, ti si moj covek.

Racunaj da cu da te ganjam na svaka dva dana da iznosis utiske i podatke o voznji i potrosnji.

Meni je GPL pun pogodak.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

bocca

da sad uzimam auto verovatno bih isto. fabricki gas, bela boja i ta oprema bez ikakvih doplata. samo bih za karoseriju malo jos razmislio (sa ili bez dupeta). nek ti je dugovecan!!!

Zee

Dacia bez dupeta ti je k'o selo bez crkve.
:hihi1:

Ivan91

Haha ^^  :D
Inace nisam ocekivao bas toliki auto, i bilo je malo preznojavanja kad sam ga video uzivo u salonu, ali parking seznori od 20 e resavaju problem tako da  :dance: ( moracete samo da mi objasnite kako da ih ugradim da nemam problema sto se garancije tice )
E sad, meni bi odgovarale gume goodyear 4 seaason ili 5 + ( jer malo prelazim sa kolima i ne vredi mi da imam 8 guma ), da li mogu da doplatim pri kupovini kola i da mi zamene te njihove goodyear za ove ? Tj da li oni rade takve stvari pri kupovini kola. Hit auto
Sto se potrosnje i utisaka tice, nije problem sve cu napisati ovde, pozz :)

ivan-bgd

Što se parking senzora tiče mrka kapa da će da ti objasne....jes' da su 20 evra al kod njih su mnogo skuplji i nećeš moći sam da ih ugradiš van ovlašćenog servisa...Kada sam   kupio auto rečeno mi je samo mogu da ga operem,prekontrolišem ulje,pritisak u gumama i to je to.Više od toga ništa,a parking senzori su uočljivi . :ne:

DrJekyll

Imaš bre one bežične P.senzore koji se stavljaju ispod branika, izgledaju kao ona stara antena električna za auto...samo veće. Nema bušenja i gubljenja garancije. Vidi malo po netu ili po forumu, mislim da ima u nekoj temi.

@ivan-bgd
Menjali su sajt pa im je sad sve u K.... Nemaju ništa.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ivan-bgd

Prodaju nove modele , a ne reklamiraju ih i ne nude,al su ažurni do m*ega :bonk:

ivan-bgd

Logan MCV karavan stiže krajem avgusta.Dobih informacije od HIT-a