Dacia ratkapne

prethodna tema - sledeća tema

mladja04

Posto ova tema ne postoji, a ne postoji ni slicna, trebace mozda jos nekom ratkapne pa neka stoji tema kao posebna.  :lux:

Zna li nko trenutnu cenu Dacia ratkapni za r16 tockove?
I gde se mogu nabaviti (znam da ih ima u ovlascenim servisima i da su mnogo skupe :) )

Hvala unapred.

ivan-bgd

Bubanj potok..buvljak.oko10e.Ali to su one klasične,univerzalne.

VaskezNS

Ev'e pa biraj  :wave:

http://www.ratkapne.rs/ratkapne-dacia.html

p.s. zamenske su pa im je i kvalitet "zamenski", ali im je i cena "zamenska"
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Dejan

Ja sam kupio one pod oznakom 1502, doduše 15", kvalitet prilično dobar, dosta kvalitetnija plastika u odnosu na buvljak i sl.

Dadokg

Pozdrav svima, vidim da često prodaju polovne originalne ratkapne na limundu i kupindu. Ako nekog interesuje tamo može naći razne modele original ratkapni. Ako je čovek strpljiv može povoljno proći.
Ali sve više sam za to da uzmem crne. Mislim da bi ove lepo legle na stepu.

http://www.kupujemprodajem.com/Silverstone-Pro-Black-14-15-16--3499747-oglas.htm?filter_id=16014618

ivan-bgd

Kao što sam već rekao Bubanj potok.Momak prodaje originalne polovne ratkapne,pa kome je uz put ili je na nekoj razumnoj razdaljini ,bolje da  pazari njih jer su kvalitetnije i lepše i bolje od ovih zamenskih.

P.S.Lepše leže ratkapne u originalnoj boji..po meni.Doduše ove originalne koje sam ja kupio.

kiconix

Zar vam ne pada napamet da su nekom skinute.

ivan-bgd

Verovatno.I meni su obili auto tj razbili leptir staklo na ćaletovoj koroli i skinuli radio pre 10-ak godina pa šta da radim?Bitnio da ih ja nisam drpio,a možda si skinute i sa havarisanih vozila :ces:.Inače ja bih prvi voleo da se reinkarnira Car Dušan i da bude....fik i gotovo :ranting: .Jes' da odoh u  :offtopic:  al' sam morao da odgovorim... :ne:

kiconix

Pričali smo već o tome.
Dok ima kupaca kradene robe biće i lopova.

ivan-bgd

Ko da neko garantuje da ono što je kupljeno u radnji nije drpljeno..pronevereno...oteto...itd....ali buvljak je buvljak.Neka ih provere i sankcionišu i neće niko ni kupovati. :ne:

kiconix

OK, džaba priča  :ziveli:

ivan-bgd


ex-user

Citat: ivan-bgd poslato 08.12.2012. - 21:01
Ko da neko garantuje da ono što je kupljeno u radnji nije drpljeno..pronevereno...oteto...itd....ali buvljak je buvljak.Neka ih provere i sankcionišu i neće niko ni kupovati. :ne:

Pa garantuje valjda neka original ambalaža, neki fiskalnui račun. šta god.

Oteto - prokleto. Ja to ne bih kupovao, pa makar platio 5x više u radnji. Fuj.
bla bla bla

DrJekyll

Ranije ja lepo odem na otpad pa skinem direktno sa nekog havarisanog (osim ako i taj ceo nije ukraden :doh: ), a sad ne znam kako to funkcioniše pošto je sve manje otpada. U svakom slučaju sam pre za original nego za "zamenske" pošto sam video kako piče pored kola posle prve rupe :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.