Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Citat: ivan-bgd poslato 04.04.2013. - 15:27
.Obavezan je prvu godinu.

ukuoliko se koristi Renault finansiranje.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ivan-bgd

Verovatno je tu caka.Ili kamata za tri godine ili kasko ,pa biraj.

kiconix

Nema tu nikakve cake.
Uzimaš nov auto, ako samo malo razmisliš uzećeš i kasko.
Pogotovo ako ga uzimaš na otplatu.
Cena kaska nije velika, očekivao sam bar duplo veću.

ivan-bgd

#318
Uzeo sam nov auto ali me niko nije terao na kasko.A kasko odmah mora da se plati ,ako je na rate skuplji je za 20e.

miodrag1

Ja mislim da svaki nov auto treba osigurati, bar u prve 2-3 godine ,a kod Dunava je ista cena bilo na rate ili gotovinski.
Bila bi šteta da Vam neko ukrade ,zapali, ili ošteti auto, ovako za 200-250 evra godišnje mirno spavate.

sanderoman

Koristio sam kasko tri godine i preporucujem ga svakom, em si miran u saobracaju, em na parkingu. Samo ima jedna caka, OBAVEZNO uzimajte kasko na svoje ime a ne na banku.

Andrix

Danas bio do Hita i raspitao se, nema kamate vec samo otplata, indeksirana u evrima i na admin.zabranu u firmi. a cifru za svaki mesec izracunavaju po njihovom kursu i salju info. Obavezan kasko je kod Delte za prvu god. i kosta 208 e za kes ili 228 e na 12 rata koje sam uplacujes uplatnicom.Inace lepo me iznenadio Sandero, pogotovo sa rez.tockom unutar gepeka ali se on doplacuje, sto mislim da naplacuje samo prodavac jer je do skora bio samo repair kit u vozilu dok se sada tocak norm.dimenzija isporucuje sa kolima a oni ga naplacuju 50 e ko hoce.Ostatak vozila deluje ok, samo mi se ne svidjaju rupe sa navojem za krovni nosac koje su ispod kedera u koji lako zalazi voda, pa kroz rupe ko zna gde puni prednji stub kola.Inace doplata za metalik boju je 400 e, sto je suludo,npr. za suzuki i neka dr.kola je 300/350 e, sto mislim da opet veci deo uzima prodavac. Ponudili su mi i test voznju sandera sa 0.9 i stepa sa dci/90ks motorima, ali nisam imao vremena...A najvece iznanadjenje je bilo kod roka za pristizanje kola koji ide i do 3 meseca, ali se mogu rezervisati depozitom od nekoliko hiljada din...Kao da dzabe dele, sto me podseti na nekadasnju kupovinu logana...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

Citat: hibernacija poslato 06.04.2013. - 20:58
...samo mi se ne svidjaju rupe sa navojem za krovni nosac koje su ispod kedera u koji lako zalazi voda, pa kroz rupe ko zna gde puni prednji stub kola.

Dobro si rekao "rupe" jer nisu u pitanju otvori, imaju dno pa voda nema gde da ulazi, jedino bi mogla da napuni same rupe (čaure sa unutrašnjim navojem). Naravno, pod uslovom da je ostalo isto kao pre, nisu valjda ludi...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Ja bih stavio neke male gumene cepice i podmazao silikonom, pa dok ne zatrebaju
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

Mislim da nema nikakve potrebe. Voda tu ionako teško može da uđe, a ako baš i uđe, ne može da napravi nikakvu štetu. Niti može negde dalje da ode, niti može da izazove koroziju, čaure su bronzane ili mesingane svejedno, važno je da ne oksidišu. Nikada nisam imao problema sa zavijanjem vijaka krovnih nosača.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

cika mili

Kupio sam  Megane Generation  u AK Kompresor  2011.. Nisam imao sav novac,te sam uzeo  Renault finansiranje, 3000 eura na 3 godine otplate. Kredit ide preko SOCIETE GENERALE banke, putem administrativne zabrane. Kasko nije bio uslov, ali sam ga uzeo zbog sopstvenog mira. Doplata za metalik boju je bila  434 eura.

Andrix

Sada je uslov kasko za 1. god, kao sto sam vec pisao...A setih se da su nekada nemetalik boje bile crvena, jedna plava, a cini mi se i bela i crna, a sada   je i crna metalize, derikoze...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Raja

Držite se teme: Dacia Sandero II

Andrix

Stigao novi Sandero, utisci....novo je novo, motor 1.2 malo je tromiji od ranijeg logana 1.6 tng, videcemo kako ce se pokazati
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

dzule

bravo, cestitam
uzivaj i da bog da radio generalnu na 650.000 km :Smiley: