Dacia - dugi rokovi isporuke

prethodna tema - sledeća tema

neskafa

Prekjuce sam bio u salonu da narucim Sandero. Rok isporuke: prva nedelja septembra  :banghead:
Nisam mogao da poverujem pa sam pozvao jos 10 dilera, isti je rezultat. Niko nema na lageru Sandero (benzinac)

P.S. a meni treba auto za max 20 dana

Loganovac

#1
Čini mi se da je Koan iznosio neke informacije o tome...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Da. Pri?a o velikoj narudžbi iz Nema?ke je izgleda ta?na. Ustvari, ovo je znak da su  dileri-trgovci loše procenili naše tržište.

neskafa


Slicnu pricu sam cuo, samo je u pitanju Svedska  :hm:. Uglavnom sada moze da se naruci julska produkcija, a trenutno isporucuju uplate koje su bile pre sajma automobila.

Sta je reklama - poverovao sam - ISPORUKA ODMAH 

hobbista

Pred kraj sajma isporuka je bila za jun mesec. I svi dileri skupljaju informacije iz centrale, tako da bilo koga da pitaš odgovor ?e biti isti. Ina?e, prodaja im ide dobro i u Italiji, što me ?udi obzirom da su žabari prili?no razmaženi kupci. Al` eto, i kod njih kriza udarila...
Ipak smo mo malo tržište, tako da ne spadamo u prioritete :cry:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Saša

Promenite malo naslov teme, pomislio sam da se neko razo?arao u automobil...  :cul:

Loganovac

#6
Odlična primedba, hvala na tome. Izmenjeno.  :wave:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

gav.sa

#7
Ja sam išao u auto kucu (Raketa) 4. aprila. Pitao sam da li vozilo može biti do 4. jula isporučeno. Rekli su da može ali da će zvati Beograd da proveri. Nakon razgovora sa Beogradom rekla mi je da su produžili rok na 4 meseca. Ali s obzirom da treba da postanu regionalni dileri za DACIU, pokušaće neko vozilo da mi ostavi. Sva vozila koja su trebala da stignu do JUNA su rasprodali na sajmu. U AUTO KUĆI nemaju ni jedan primerak. Tačno je da smo mi malo tržište, jer su naveli da kod nas prodaju godišnje koliko u Nemačkoj nedeljno! A najveći problem su izgleda napravili sa PUNTOM, jer niko nije hteo da kupuje vozila, pa kad su ljudi videli da ono sa PUNTOM neće ići kako je rečeno, svi su oko sajma rešili da kupuju, oni zbog slabe prodaje nisu smeli da naručuju veće kontigente...
Danas-sutra idem u auto kuću da vidim ima li novih informacija. Inače u pitanju je SANDERO Laureate, a za Ambiance isto važi.

Daniel

Isti slucaj je i sa maticnim renaultom. 90 dana cekanje. Provereno i u inostranstvu, isti slucaj
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

krle

Citat: gav.sa poslato 04.05.2009. - 11:45
    treba da postanu regionalni dileri za DACIU, 

Ovo je prava vest :woo-hoo:

neskafa

Citat: Loganovac poslato 02.05.2009. - 18:29
Odlična primedba, hvala na tome. Izmenjeno.  :wave:
Svejedno, jos uvek sam razocaran - hocu auto!!!  :banghead:

gav.sa


Daniel

I ja sam hteo novog megija...da bude te i te boje, ta i ta oprema...al' oces malo :ne: :mad6:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

dzony4

#13
citajuci ovaj post shvatio sam da imam i malo srece sto se novog Logana tice. :hihi1:
Na proslom sajmu se nisam raspitivao na Dacijinom standu,ali odmah nakon sajma mi je sinulo da bih mogao kupiti novog Logana :kava:.
Posto u salonu na Sajmistu nisam imao srece zaputio sam se u drugi salon.Slicnu pricu sam i tamo cuo,rokovi isporuke su dugacki,otkazi radnika u Rumuniji,svi poslednje prozvedeni modeli su poslati u zemlje Evropske unije,bla,bla,bla,a nama sipak. :ljut: Srecom,sluzbenik me je obradovao cinjenicom da im uskoro stize JEDAN(jedini) model Logana,koji sam naravno odmah prigrabio sebi. :lux: Ali,naravno,moracu i malo da pricekam dok stigne.Taman dok zatvorim finansijski krug. :fiju:
A novi potencijalni kupci,...,zasigurno ce morati da se strpe,ne nekoliko dana,nedelja,nego MESECI.jbga,da smo sada u Evropskoj uniji,imali bi jos koji komad Logana. :cool:

Ljuta Guja

Pozdrav! Evo i mog iskustva...
Drugog dana sajma sam otišao da kaparišem Logana. Mislio sam da me zavlače kada su rekli da ih nema i da mogu na listu čekanja. Ponudili su mi jedan koji je stajao u Somboru u izlogu ( diler je Ferit - Sombor ). Prihvatio sam jer su i skinuli cenu na full 1.4. Jurio sam papirologiju za lizing i njih - pa 3-4 nedelje. Ali sam dobio novog mezimca!!!! :):)

Čitajući ovo vidim da sam baš bio srećan!!!!

p.s. na sajmu su mi nudili mnogo veći izbor Sandera