Dacia - dugi rokovi isporuke

prethodna tema - sledeća tema

neskafa

Citat: Ljuta Guja poslato 15.05.2009. - 15:48
Prihvatio sam jer su i skinuli cenu na full 1.4.
I koliko si platio?

Loganovac

@Ljuta Guja: Koliko vidim, kupio si 1.4. Ne razumem kako su ti onda skinuli cenu na "full 1.4" :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ljuta Guja

@neskafa
8.800 evrića

@loganovac
s obzirom da je imao svakakve dodatke koje nisam planirao da kupim - razmišljao sam da li da kupujem ili ne.
Verzija sa svim dodacima koje sam dobio (pretpostavljam da je to full - tako je navedeno u sajamskoj ponudi)
koštala je pre sajma oko 9.300.
S obzirom da sam je platio 8.800 - na to sam mislio da su skinuli cenu na full 1.4.

gav.sa

Cena te dacie je sad 9.000, od sajma je ta cena, ali je neeeeeeeeeeeeema jos uvek :badmood:

Ljuta Guja

Kažem vam... ova je stajala u izlogu od prošle godine.... išao sam u Sombor po nju - i nije mi žao   :woo-hoo:

neskafa

Izgleda ok (na avataru) mada mi je boja cudna.  :hihi:

gav.sa

Danas sam bio u salonu. Raspitivao sam se oko roka isporuke za moj SANDERO. Rekli su mi da ga ocekuju tek u drugoj polovini jula :hm:
Sad ne znam sta da radim. Pre dva meseca sam bio kod njih i dogovorili su se da ce mi vozilo isporuciti to 4. jula, jer hocu sa novim vozilom na odmor. Tada su mi rekli da je rok isporuke 4 meseca, ali sigurno necu toliko cekati. Sad sam u bedaku. Cak sam i shengen izvadio da ne bih isao BUS-om.
Vozac koji ide za rumuniju kaze da su zaostatku sa vozilima zbog nemaca, koji su, verovali ili ne, narucili veci brol SOLENCI!? i ovi ne mogu da postignu sa SANDEROM i LOGANOM. :ranting:

sandero1.4mpi

To se je dalo ocekivati u salonu U vranju sam bio prvi koji je uzeo Sandero kasnije su ljudi iz salona prodali neznatan broj sto Sandera sto Logana u rekordnom roku.Jos tada su bile rezervacije. :too:

dsit

Sad ja vidim da je u leto 2005te sve islo lako. Lizing odobren za par dana i auto sam mogao odmah da preuzmem. Posto sam hteo crveni,kojeg nisu imali trenutno, sacekao sam jos nedelju dana i brm,brm..... :iroc:

dukati

Da i ja sma moj kupio 2006.g. na lizing koji je odobren za par dana, jedino sam imao malo problem u SUP-u jer je nestalo novih tablica :bonk:

krle

Oktobra 2005.g. nisam čekao ništa, kola su mene čekala. :ces: Doduše, na Starom Sajmištu imali su samo četiri komada u boji i sa opremom
koju sam hteo.

gav.sa

 :woo-hoo: :woo-hoo:
Javili su mi da su kola izasla iz proizvodnje.
Sad je pitanje koliko im treba da stignu ovamo. Izgleda da cu ipak ici na moooore sa SANDEROM. Samo da stignu do salona do 6 jula. :too:

Daniel

Necu da te razocaram, ali teeeesko.
Carina, nulti servis...kod mene je trajalo 2 nedelje od trenutka kad su javili da logan ulazi u srbiju. Plus, sam otisao sam po auto u AC Markovic, jer bi cekao jos dva dana da ga isporuce....

Ali eto budi pesimista.... "The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised"
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Dragan.vi

Danas sam zvao AK Kompresor i rekli mi da auto stize krajem sledece nedelje (inace rezervisan 11.04.)  :hm:

gav.sa

 :woo-hoo:
Danas sam u auto salonu dobio potvrdu da je vozilo u Srbiji. Ako sve bude u redu, a trebalo bi, ocekuju ga za 2-3 dana. Posle toga treba 2 dana za ugradnju plina, servis, atestiranje i izradu dokumentacije.
Ako se nesto ne iskomplikuje, najkasnije za sedam dana... stavljacemo tablice  :to:
Nije ovo FIAT i PUNTO. Namerno nisam hteo da uzmem TO SRPSKO! vozilo, iako bih jeftinije prosao, jer mom bratu je vozilo stiglo u salon pre 14 dana i jos uvek mu nisu isporucili  :ranting:
Ako jos neko ceka vozilo, danas sam u salonu video i LOGANA, tako da su definitivno rumuni krenuli sa isporukama.