Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

neskafa

Nisam viđao ovako podeljen gepek.
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Mare

Deo standardne opreme u Loganu.

MitarMrgulic

Korektna cijena polovnjaka, dvije godine star, sa cca 50 000 KM, za 2/3 cijene novog...

Sviđa mi se i ova opcija sa pregradom gepeka, da ne "šetaju" stvari kad je malo prtljaga, a da se može i ok sklopiti, kad ti treba ravan gepek :)

Veterinar

Zbog trenutnih cena, male kilometraze, činjenice da je auto registrovan, da cena nije fiksna..

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21781494/dacia-sandero-10-sce-essential

Zoran

To je odlična cijena.
Prodaja svega je u padu.
Placevi su puni auta, pilane su pune rezane građe, stovarišta su puna zahrđane armature...
 Dobro jutro svima
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

Još uvek se kajem što ovakvog Sandera nisam kupio novog 2018-19.za 8.500 evra.Prošao voz,ko je mogao da pretpostavi šta će se desiti u prethodne 3 godine.
Možda je ovo za nekoga dobra prilika.Ja nikako ne bih dao 8.000 za ovo.Posebno ne preko posrednika,a posebno ne preko HIT-auta.Ugradili su se,pretpostavljam 1.500-2.000.
Svašta može da se kupi za 8.000.I to od prvog vlasnika direktno,auto za klasu ili dve iznad Sandera.

Andrix

Meni su u Hit-u svojevremeno za Logana, koga sam prodao za 3000 e, nudili 2500 e za otkup/zamenu.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

MitarMrgulic

Dobar Sandrero za korektnu cijenu, kad bi sišao na negdje blizu 7000 eura, bio bi baš best buy.

Zoki je u pravu, inflacija i poskupljenje doveli su do povećane ponude, slabo se kupuje, to se osjeti baš u više segmenata...

Veterinar

Zato postoji cenkanje. Nazalost, cenu ne mogu da uporedjujem sa tadasnjom, nego moram sa sadasnjim nabavnim cenama automobila.

zeljkoci

Misljenja sam da je ovaj Sandero precenjen. Em ima jeftiniju akrilnu plavu boju, em nema turbo?!

Pre 2 meseca u AC Vuković Šabac nudjen mi je Sandero 2019., 0.9, 36.000km, nigde pipnuta limarija, metalik miš siva, kupljen niv kod nas. Pocetna cena je bila 8.400€. Preko telefona su mi spustili na 8.000€, koliko bi mi tek spustili da sam se pojavio sutradan?!

Ovako, pojavio sam se prekosutra - i vec je bila prodata bas tog dana.

Mislim da je realna cena za gornji oglas oko 6,5-7.000€, sto bi Mitar rekao...

speedo

Na ovo što je @zeljkoci napisao dodao bih da su mogli da se malo potrude i da operu auto kako treba. A i zadnji desni točak se razlikuje od ostalih, srebrene je boje. Obični motor, obična oprema, ni mene nešto posebno ne impresionira.

Veterinar

#1076
Ni mene. Medjutim...

Da prelazim manje od 10000km godisnje, da se vozim uglavnom po gradu, pa cak (ako su finansijske prilike dobre) za drugi auto u kuci, ovaj auto bi odmah bio razmatran. Ponudio bih 7200-7300, pa gde se nadjemo. Naravno, ako je dobar auto.

 Sada moze auto star dve godine i devet meseci da se kupi za taj novac. Iduce godine ce svaki automobil te starosti da kosta 11-12000.

ivan-bgd

Пазарио сам сандера 2017.аутоматика, 0.9 tce ,7000€ ,119000.Представићу га у одговарајућој теми само да га мало пицнем.Од ове кише ни кола не може човек да опере.....

Veterinar

Neka je sa srećom. Bilo je pitanje trenutka...

ivan-bgd

Citat: Veterinar poslato 04.06.2023. - 12:44Neka je sa srećom. Bilo je pitanje trenutka...
Може се рећи...хвала на жељама.