Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Nisu bas tu negde po ceni, razlika je 1500 evra.

Konacno su uvrstili u cenovnik i 0,9 TCe, ali samo za vozila na lageru. Mirise mi da taj model vise nece uvoziti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Neka uvrste bazni model umjesto toga 0,9 TCE.
Sam svoj gazda - vazda.

ppejic

@ Keka

Jes u pravu si, ja gledao 1.2 LPG Laureate :D

krle

#228
  Uz  Stepway će morati 0,9 TCe,  jer drugi benz.motor fabrika za sada  ne nudi.

Zoran

Novi model a vozila ima na lageru? Nešto mi ta prodaja kanda šteka :ne:.
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Kad je počela prodaja Logana sa dci motorom imali su ih na desetine na lageru.

saša61beograd

Stepveju je neophodan TCe da bi ga uopšte pokrenuo sa mesta sa gumama 205/55 16.
Sadašnja ponuda je samo sondaža tržišta i potražnje,nadam se da će TCe postati redovna ponuda.A naročito kad dođe Logan -prava kombinacija!Nekako mi je TCe deluje kao pravi i veliki napredak,sve ostalo je samo logičan razvoj prethodne generacije.Ipak bih sačekao jedno 2 godine da Reno ispravi ako nešto treba,da ne ponovi blamažu Volksvagena sa Tsi motorom.Čuo sam da su mu umesto lanca vratili zupčasti!
Slažem se sa Zoranom da treba uvesti i bazni model.Postoje ljudi koji cene jednostavnost i zaziru od novotarija,ne treba im klima i ostalo, a sve je teže naći auto bez toga.Sigurno bi bilo publike za base verziju ako bude dosta ispod 7000,a trebalo bi da bude.

Keka

Kompresor nudi na prodaju Sandero II Laureat, metalik plava, sa TCe motorom, presao 3000 km, koriscen kao test vozilo za 8800 evra.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Citat: Keka poslato 18.02.2013. - 22:19
Konacno su uvrstili u cenovnik i 0,9 TCe, ali samo za vozila na lageru. Mirise mi da taj model vise nece uvoziti.

Sve zavisi od trzista i kolika bude potraznja.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Andrix

Citat: Keka poslato 19.02.2013. - 07:20
Kompresor nudi na prodaju Sandero II Laureat, metalik plava, sa TCe motorom, ...
Tom je dusa izvadjena, da bi se probalo kako ide taj novi Tce.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

VaskezNS

Znači fino "razrađeno" auto  :whistling:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

miki-bgd

Ja sam juce seo u novog sandera, moram reci da je enterijer dosta unapredjen. Daje dosta drugaciji utisak nego stari sandero.

Jedino ne znam kakav je onaj menjac, nesto mi je cudan, kao da ima mali hod :ne:

Andrix

bolji manji hod, brze se salta, za relly..... :lol1:
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Veterinar

Ne znam kako auto iz Kompresora stoji sa dušom, ali... u garanciji je, sa 1000 evra nižom cenom, a možda može cena i da se obori malo.