Dacia Sandero II

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

E dobro pitanje. To sam zaboravio da napomenem. Čini mi se da je ovaj novi malo šturiji sa prostorom, a da zlo bude veće i Logan je isti takav... što će reći, neće imati malo više prostora na zadnjoj klupi, kao ovaj sada. Priznajem, nisam baš detaljisao po kabini, ali mi se čini da je mal' manji.
I drink to make other people more interesting.

mladja73

Bas steta. Jedan od najvecih razloga moje kupovine Logana je upravila bila ta prostranost.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

Trebalo bi da je prostor u kabini nepromenjen, promene su samo estetske prirode na prednjem i zadnjem kraju i na tabli.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Logan I : dužina 4247,širina 174o,visina 1525, međuosovinsko rastojanja 2630,klirens 155mm.

Logan Ii : dužina 4346,širina 1732,visina 1516, međuosovinsko rastojanja 2634 ,klirens 155mm.




samsung

Kod logana bi trebalo da je mesta i vise nego na starom posto je  medjuosovinsko rastojanje malo povecano  sa 2630 na 2634mm...
http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/noul-logan/ dok je kod sandera poraslo medjuosovinsko rastojanje sa 2588 na 2589mm...


pozdrav iz St.Pazove

Keka

Citat: krle poslato 03.02.2013. - 22:52
Logan I : dužina 4247,širina 174o,visina 1525, međuosovinsko rastojanja 2630,klirens 155mm.

Logan Ii : dužina 4346,širina 1732,visina 1516, međuosovinsko rastojanja 2634 ,klirens 155mm.

Duzina zavisi od branika, sirina od retrovizora, ali mi smanjenje visine nije jasno uz isti klirens, kao ni promena medjuosovinskog rastojanja kad znamo da su delovi isti kao na prethodnoj generaciji.

Sve te podatke treba uzeti sa rezervom, posto na nasem Dacia sajtu za Logan stoji:
duzina: 4288, sirina 1740, visina 1534.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

Novi sandero 7790,00 esp,klima,4 vazdušna jastuka.Pretpostavljam da je sa motorom 0,9TCE,pošto na bilbordu ne piše,al' po ceni bih rekao da je tako....

hobbista

Citat
OPREMA LAUREATE
...
Putni racunar (nije dostupno na LPG verziji)
...
:cekicem:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Sir Oliver

Hahahahaha... da da i to... Nemate pojma koliko sam popizdeo kad sam to video. Verovatno bih uzeo ambience verziju zbog tog detalja, al bi mi bilo krivo da se odreknem zadnjih podizača elektro retrovizora.  :badmood:
I drink to make other people more interesting.

VaskezNS

Izloženi primerak kanda nema ručku na prednjim vratima...hmmm, zbog toga bih ozbiljno razmislio da'l bih uzeo ovo auto... :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

jasho


Loganovac

Na Lodgy, znači u ovoj temi je  :offtopic:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

 :offtopic: Pa to sam i rekao da je :offtopic: p.s. meni više liči na stepu  :D

ppejic


saša61beograd

Ne mogu da verujem da je po podacima sa Dačijinog sajta potrošnja LPG verzije 25% veća od benzinca.Koliko znam,potršonja je veća 10-15%,a od fabričkog LPG-a sam očekivao i manju razliku.Pozitivno je što su performanse iste,a emisija CO2 manja.
Drugo razočarenje je izostanak Tce motora u Ambijens paketu opreme (samo Stepvej).Zašto?
Najrazumnija kupovina je Ambijens 1,2,ali kad se doda metalik boja ispada da je Dačija svega 700-800 evra jeftinija od akcijske cene Kie rio,Fabije i sličnih.Malo mi je splasnulo oduševljenje.Ali da lepo izgleda,to stoji.