Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Na mojoj Daciji bas mi se dopada motor. Pa čiji motor može preći više kilometara za svog vijeka?...

                                                                                                                              Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Dejan 1,4mpi

Dok nisam saznao da nema ABS svidjalo mi se sve. A sad mi se ne svidja nista. Jeste da i bez njega koci "kao lud" ali osnovni motiv da kupim auto star 4 godine bio je bezbednost. Bez ABS, ESP i naslona za glavu na zadnjim sedistima, i sa samo jednim vazd.jastukom, ne vidim nista sto bi me i dalje vezivalo za lepog, plavog Logija. Cim se steknu "uslovi" ode on na pijac iako trenutno ima samo 35K km i trosi svega 7l tng-a.


Keka

Kupio si polovan auto iz bezbednosnih razloga, a nisi se raspitao sta ima od opreme?

Definitinvo je kriv Logan.  :whistling:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

#348
Nema ESP? Prodaj ga odmah, dodaj jedno 4-5 hiljada i lepo kupi Punta. On ima.  :hihi:


P.S. Meni se na Dačiji ne sviđa što nije Lexus.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bmiillan

prodajem jeftino nalepnice LEXUS mozda nekome pomognu, ali svakako ne stete,
a cim ne stete, znaci da koriste
nemoj na silu uzmi veci cekic

Raja

#350
Daj dva komada, na mom vulgarisu će lepo da stoje.
Moj vulgaris nema mane, niko nema tako lepe... :band:

Veterinar

Citat: Dejan 1,4mpi poslato 16.12.2010. - 12:22
Dok nisam saznao da nema ABS svidjalo mi se sve.

Presao sam Loganom do sada 126.000 km, a pre toga oko 100.000 km drugim automobilima bez ABS-a. Iskreno, nije mi do sada (srecom) zatrebao. Siguran sam da je ABS  izuzetno bitan, ali necu se odreci Logija zato sto ga nema. Zasto? Zato sto mi se Logan dopada.    Kad dodje vreme da se menja automobil, uzecu Logana sa ABS-om, obecavam. :)

Loganovac

Sve i da hoćeš bez ABS-a - više neće moći!  :kava:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

 Dopada mi se lijep pristup svjećicama na motoru.

                                                    Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Citat: Loganovac poslato 16.12.2010. - 20:32
Sve i da hoćeš bez ABS-a - više neće moći!  :kava:

Zato sam i obecao.  :to:

Zoran

 Dopada mi se što sa dolaskom velike hladnoće ne povećava potrošnju značajno.

                                                                                                    Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

dsit

Meni ne nesto preterano. Kolike su ti gradske relacije? Do duse meni nisu nesto kratke,skoro uvek tolike da se auto zagreje na radnu temperaturu.

Zoran

#357
 Ne dopadaju mi se kugle kao da su od blata napravljene (53000km) i već škripi lijeva ali je danas radio špric i bogami sada ćuti.
Sam svoj gazda - vazda.

Dejan 1,4mpi

Povlacim nedavnu izjavu da mi se ne dopada nista (zbog ABS-a). Dopada mi se grejanje.
Ne svidja mi se rucica menjaca, tacnije plastika na dnu rucice, koja se cupa kad ubacim u rikverc.

Zoran

#359
Dejane, vjerujem da ćeš u budućnosti naći još neke stvari koje ti se dopadaju. Razumijem tvoju prvu frustraciju - svi mi griješimo... Ja sam nekada kupio R 5 a nisam znao da ima mono point ubrizgavanje. Da sam skužio ne bi ga ni kupio a na kraju je dobro sve završilo.
Sam svoj gazda - vazda.