Sta vam se dopada, a sta ne na vasoj Daciji?

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

 :offtopic: Ne znam koji model stojadina si vozio, ali u mom Confort-u iz '79 se obarao retrovizor, nije to neka nauka. Što se mrtvog ugla A stuba tiče, jeste veći nego kod keca, ali danas sva vozila manje-više imaju taj problem.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Wucko

  :offtopic: to za mrtav ugao sam danas baš primetio da svi novi imaju širok... a ovo za obaranje retrovizora ja nemam u stojadinu 2003 godište. Nije nauka al sitnice čine život 

rokiml

#392
Uhhh,meni se sve dopada na mom novom stepi kog sam kupio pre par dana :woo-hoo:....mada kad prelazim preko ležećeg policajca čujem neko blago škripanje ispod prednjeg trapa......kao feder kad sedneš na stari krevet  :ces:.....ali se nadam da će i to "leći" vremenom......a ostale sitnice-zanemarljivo(za sada)

LeNgenda

 :)

Vrlo verovatno kopca od pojasa, bilo vozacevog ili (kao u mom slucaju) suvozacevog... Eh, sta ces... :doh: Mislim da je neko to resio sa par kapi nekog maziva, mozda i WD-om.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

rokiml

hmm,meni se činilo  da ne nešto oko amortizera,pošto je ispod prednjeg trapa.... :huh:

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

rokiml

Uh,majku mu....pa stepa nije bio ni 5 dana na mom parkingu......sad sam se isprepadao :bullshit:......meni nije zvučalo tako ozbiljno......hmm,moraću sutra da okrenem servis i da im kažem za to.......a zaista,primeti sam zaista,samo kad prelazim preko ležećeg policajca,zaškripi kao feder u 2-3- navrata i onda stane......inače,sve ostalo je OK..... :ces:

Raja

Ma vozi to i ne idi za svaki šušanj u servis. Nov ti je auto i sve je u garanciji. Nemoj da se plašiš.

rokiml

Ma da znaš,rođeni...kako sam ovde već pročitao negde "Nije on mene zaradio nego Ja njega".........u pravu si :driver:

todo23

Ja sam oduševljen sa mojim izborom.

Što se tiče promena, ne bih ja to ništa diro!

Zoran

Ne sviđaju mi se klempave ručke sa vanjske strane za otvaranje vrata na Sanderu, kod Logana (jelenkovog) to lijepše izgleda.
Sam svoj gazda - vazda.

MiloshNBG

Citam ovo sta vam se svidja, a sta ne i ne mogu da verujem da niko nije pomenuo manjak brisaca na zadnjim staklima.
Doduse pomenuli ste, ali ne kao manu.
Kako vidite bilo sta kad pada kisa? Meni je taj brisac jako bitna stavka jer mi pomaze pri voznji.

VeDuS

Sandero ima, a ti mi navedi neki auto sa "repom" (mozes od Trabanta do Majbaha preko Aston Martina i Stojadina) koji ima brisac. Oni ne bacaju blato kao ovi sa petim vratima kod kojih je ustvari strujanje vazduha "krivac" (a ne blato  :zloca:) sto je i pri najmanjoj kisici zadnje staklo prljavo posle 500 metara.

MiloshNBG

Ne sumnjam da ima razloga zasto nema brisaca, samo mi je cudno. Navikao sam na isti :D Ali ako ne smeta, onda prihvatam da nije neka mana :)

Loganovac

Majku mu, kad bolje razmislim, skoro nikad mi na Loganu taj brisač nije zafalio (kad već led ne može da skine), a na Fabiji i Puntu prvo što sam morao da istražim bilo je kako da ga nateram da radi!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.