Dacia finansiranje

prethodna tema - sledeća tema

zveki66

Slazem se sa Loganovcem. Logican potez da ukinu sistem Dacia finansiranja jer dok je trajala, prodaja Reno vozila je bila ozbiljno ugrozena. Dok sam bio u fazi kupovine mog sandera i odlazio u Kompresor sigurno 4-5 puta, njih dvoje troje koji rade nisu mogli da postignu sve od poziva, ljudi u salonu, kupaca koji dolaze da preuzmu auto....bukvalno prekoputa u Renoovom salonu, dileri se setkaju i rukavom brisu fleke sa hauba.
Reno to ne sme sebi da dozvoli, ipak u kuci mora da se zna ko je glavni.

Nikolagavijal

A kome idu pare od prodatih Dačija? :ces:

bocca

ne znam koliko ima veze sa finansiranjem ali verovatno ima. drastican pad prodaje dacie u septembru (uz vrlo stupidnu akciju finansiranja "baci petaka"). dacia brend trenutno na 7. mestu po prodaji sa 129 prodatih vozila, a reno samo 7 prodatih vozila manje (ali uz beskamatnih 3000e i akciju "predjite u klasu vise")

Goky

#63
Ponovo ima akcija do 3.000E bez kamate i troškova obrade kredita do 36 meseci. Uz to daju i četri zimske gume. Akcija važi za Sandero 1.2 Ambience + Ambience paket.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

dzule

+ zimski komplet tj. patosnice, strugac za led i sprej za odledjivanje :write:

zac

Zaboravio si i vostanu krpicu protiv zamagljivanja, ili je to dodatna oprema uz doplatu.?   :whistling:

kori

Kupio sam Stepway-a sa beskamatnim kreditom Societe G. banke. Sve je rešeno u roku od 5 dana što je za pohvalu, jedino mucenje je bilo sto sam morao da smanjim neki dozvoljeni minus na kartici  :conf:. Uslov pod kojim je dat kredit je administrativna zabrana koja se stavlja na firmu u kojoj radim i rata kredita se skida od prvog dela plate. Rata nije fixna jer je obračun rađen u eur-im po srednjem kursu NBS-a tj. radi se revalorizacija na kraju prethodnog meseca. Banka je već zakasnila da obavesti pismeno firmu kolika će biti prva rata i razliku u iznosu od 250 din. moram lično da uplatim. Radno vreme banke je do 16h i ne rade subotom  :badmood: što znači da to moram uraditi u toku radnog vremena :banghead: .

zveki66

Moji u firmi nisu hteli da se petljaju sa adm. zabranom pa sam se sa njima dogovorio da ja sam uplacujem rate kredita. Svakog 04-og u mesecu odem u SGB, na blagajni mi kazu kolika mi je rata za prethodni mesec i toliko uplatim. Uvek zaokruzim cifru tako da sam i u plusu nekoliko stotina dinara. Pitao sam banku da li moze tako, odgovorili su da nema problema sve dok njima redovno pristizu uplate.

Svarog

To s administrativnom zabranom može da bude baš nezgodno. Moja koleginica je čak bila tužena jer su ovi moji s posla uplaćivali fiksno, a evro je rastao (naravno), pa je ispalo da su mesecima uplaćivali manje i posle više meseci banka je tuži.  :fiju:

neskafa

Meni se odbija od konacnog obračuna (drugi deo). Bio sam do SGB (imam i ja problem sa radnim vremenom do 16h, ali utorkom rade do 18h) i uplatio 1000 din da budem u +.
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.