Koji radio/mp3

prethodna tema - sledeća tema

MajorSoul

Kod nas mislim da nema sanse da pazaris jer nije toliko "popularna" marka.
Jedino da vidis preko odnosno preko Ebay-a ili slicnih sajtova.


Evo nasao sam ti ovde (moras imati kreditnu karticu sa kojom mozes placati preko interneta).
http://trading-online24.com/hb/229-hb-autoradio-mp3-usb-sd-bluetooth-ca-8000-btip.html
:wind:
..need more buttons..

staracstol

Hvala Majore, već sam ja iskrstario net-om i nasao spravu. Kartice ne kucam u net ni pod razno, Pokušaću tradicionalnim metodama. Kritike mu i nisu neke al ima i SD i bluetooth i sija narandžasto što mu je najveći plus. U stvari bilo koji radio koji ispunjava ta tri kriterijuma je "pobedio na tenderu". Zagledo sam neki Blaupunkt, menja boje po želji al ima samo "pripremu" za bluetooth te se uz njega "preporučuje" kupovina bluetooth modula te cela zeza ispadne ljuto. Ovaj sam našao u rasponu od 50 -90e. Nice. Ako se ko seti nekog radia koji ispunjava tri gore navedena kriterijuma, nek mi skrene pažnju, biću zahvalan.

gio

Slučajno sinoć nabasam na pioneer radio koji sija narandžasto i ima bluetooth. Ne znam da li prima SD (ili drugu sličnu vrstu) memorijskih kartica. Našao sam ga gledajući oglase polovnih Logana. Evo ga link http://www.polovniautomobili.com/oglas1204185/dacia_logan_16_mpi_laureate/#9
Ima na jednoj slici u krupnom planu samo srednja konzola i uređaj se lepo vidi. Jedino što ja ne mogu da provalim koji je to tačno model.

staracstol

Hvala ti brate. Ovaj je lep, sad sam pokušao da iziljim koji je model al ništa. Pokušaću da nazovem čoveka danas. Imam Sony koji sija crveno sa plavim ekranom i baš štrči a ovaj je ko saliven.

Dexterslab

Meni su iz kola ukrali Pioneer deh - 3050, toplo ga preporucujem svima, pozadinsko svetlo je bilo dostupno u tri boje, elgantnog je dizajna, a imao je extra funkcije za podesavanje zvuka:iskljucivanje pojacala na samom player-u, eq, 4x50, ralno meni je stvarno bio odlican, najvise zato sto mi je na oko bio prelep.... bio je negde oko 10000din, sada imam deh- p2150 takodje nije los player, ali mi se prosli vise svidjao, mada i ovaj radi posao sasvim korektno!
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

panta

Neverovatno 14 strana o promeni auto radija i niko nema problema sa ugradnjom.

Valjda sam ja ekstra tupav, al nikako ne mogu da provalim zašto normalan radio (LG LCS700) neće da stane u slot na mom Loganu. Smetaju mu plastične cevi za ventilaciju iznad radija. kako ste ovo rešili? Zakrivljavali ugao ugradnje radija ili nekako ulubili - odgurali cevke pozadi ili ima neko sasvim normalno rešenje koje ne vidim?

zac

#201
 @panta             Standardne dimenzije radija su 178 (sir.) x 50(vis.) x 157(dub.)  ako ti je radio ovih dimenzija nebi trebalo biti problema. Maska je nesto veca da preklopi sa prednje str. Ja u loganu imam DEH-6800mp  :njanja: i sest zvucnika basovi na mestu a visokotonci na prednjim i zadnjim stubovima u visini glave. extra zvuci.    :woo-hoo:     :Smiley:

panta

Znači u tom grmu leži zeka i zviždi ko kupus. Prema knjižici ovaj radio je 178X50X169 mm bez prednjeg panela.  :dobro:

Sad će da radi brusilica.  :whistling:

sibelius

Citat: panta poslato 02.06.2011. - 21:42

Valjda sam ja ekstra tupav, al nikako ne mogu da provalim zašto normalan radio (LG LCS700) neće da stane u slot na mom Loganu. Smetaju mu plastične cevi za ventilaciju iznad radija. kako ste ovo rešili? Zakrivljavali ugao ugradnje radija ili nekako ulubili - odgurali cevke pozadi ili ima neko sasvim normalno rešenje koje ne vidim?
ja prvi put cuijem da smetaju cevi
u toj rupi gde stoji radio nema nicega komad ravne plastige gore i dole a sa strane suplje
ja u loganu imam lg lcf600ur,stvarno jedan dobar komad masine,pri tom morao da ubacujem bananu antenu tj da na postojeci kabl ubacim prelaz i sve stalo kao guza na nosu
si siguran da nesto nisi pogrenos,da prostis,gurnuo ili tako nesto
iskreno nemam pojma kakav bi ti savet dao jer kod mene nema u sta ni gde da zapne

Dachaa

http://www.tehnomanija.rs/autoradio/jvc-autoradio-kd-x30ey.html
Neka akcija za ovaj radio 7.600din razmisljam se dali da uzmem najbitnije mi je sto ima usb da se ne zez vise sa diskovima,sta mislite kakav je  :)
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Srednja zalost...imao sam iskustva sa JVC autoradijima.

sanderoman

Ako hoces pametno da ulozis novac minimum je ovo http://www.tehnomanija.rs/autoradio/pioneer-autoradio-deh-3300ub.html
Dobices kvalitetniji zvuk i pouzdanu i trajnu spravu.

Dachaa

Onda cu da ga zaobidjem pa ako padne neki dobar Pioneer na nekom popustu moram da uzmem..Hvala vam  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ivan-bgd

http://www.youtube.com/watch?v=-XuIPagRsas   Treba mi mišljenje   dragih kolega u vezi ove muzike :ces:

saša61beograd

Razmišljam o kupovini radija bez CD plejera,onog sa USB-om i karticama.Jedini razlog je to što su oni oko 5cm plići (kraći) pa bi verovatno mogli da se za toliko dublje stave u svoje mesto na tabli.Onda ne bih skidao pločicu,jer se muzika gotovo ne bi videla u onoj rupi.A preko bih stavio kutiju koja je bila pre montaže muzike,isečenu i obrađenu.Zbog skidanja pločice muziku slušam samo kad vozim na duže,inače mi baš nedostaje,radio pre svega.