Koliko ste presli svojom Daciom

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

 :cul: :cool: :ziveli:



Do sad bez i jednog kvara,zamjena sijalica i akumulatora ne racunam... :c0:


Dachaa

Decembar 2005. 140.000 km..Nijedan kvar osim udesa pre godinu dana,ali to nije auto kriv vec moj cale.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

kiconix


kiborggg

Od trećeg novembra 2010.



Do sada sam primjetio onaj cudan zvuk koji prema vama potice iz reona mjenjača.
Drugi čudan zvuk koji se javlja ponekad pogotovu kad je auto hladan a dolazi negdje ispod plastike zracnog filtera. Tako nekako.
Katastrofične brisače sam zamjenio sa "mitutoyo" aero brisačima 530 s vozačeve i 510 sa suvozačeve strane.
To je za sada.


dekson

#229
 :hm: 7120Km auto kupljen avgusta 2010. Mozda sam trebao benzinca ?

@kiborggg: Meni zvecka kada menjam brzine ( ubacim u brzinu i popustim kvacilo u taj trenutak zvecka), reci mi da li i kod tebe se u taj trenutak cuje ?

kiborggg

@dekson
Meni ne zvecka tada. Prvi zvuk je konstantan i čuje se čim upalim auto a kvačilo nije pritisnuto. Drugi zvuk se čini mi se javlja najviše kad je auto hladan, mada nema pravila. Čuje se negdje ispod plastike zračnog filtera. Nemam pojma šta je u pitanju. Čini mi se da mi ne ometa vožnju pa ću to prijaviti za 5000km  :wink:

dekson

Brate, kod Dacije vise nista me ne cudi, ovaj vikend sam presao 961Km i od tada maska motora se trese kao i ja kad dobijem da platim porez. Zvucna izolacija je nula.

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

#234
Fala kolezi...   :friends:
Šiješ me za ventile...
I drink to make other people more interesting.

kiconix

Stigaoooooooooooooooooooooooooooo :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli:

bocca

za pet dana punimo 10 meseci a juce kilometar sat prebacio na 20000km!!! za sada, naravno, sve ok.

ziki_the


Sir Oliver

Citat: kiconix poslato 11.03.2011. - 23:20
Stigaoooooooooooooooooooooooooooo :ziveli: :ziveli: :ziveli: :ziveli:
Daaaaaaaaaaaa, konaaaaaaaaaaaačnoooooooooo. Mnogo sam brate nešto srećan.....  :friends: :ziveli: :ziveli: :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

david

Auto preuzeo 9.10.2009 sa danasnjim danom tj jutros na satu ispred kuce 13000km