Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

jasho

#210
Citat: dsit poslato 29.05.2011. - 11:51
Bilo je lepo organizovano,cak i sa vise nego sto sam ocekivao. Ne znam kako na vas al na mene je nekako los utisak ostavio grabez za poklonima. Ljudi su napadali hostese daj meni,daj meni, kad cu ja...cak je bilo i neprijatnih kometera na racun devojaka tipa hoces li vise doneti to ili da ja idem tamo i sl. A vrh je bio kad smo cekali u redu za pljeskavicu i sa razglasa pozovu da se ode u automobile. Gomila nezadovoljnih pocne da negoduje kako,boze moj, nece uspeti da uzme pljeskavicu i odbija da ode do auta. Nisam odoleo a da ne pitam jednog cikicu jel ste vi dosli na pljeskavicu ili na voznju.
No, sve u svemu bilo je odlicno i generalno utisci su  :respect:

Srećom nisu vam delili sadnice trešnje  :Smiley:

dsit

Citat: Boka poslato 29.05.2011. - 13:13
Jel ima neka informacija kad ce se emitovati prilog na RTS-u u emisiji SAT?


Bilo na sat-u, kratak i stur prilog,ni 5 min.

ziki_the

I ja odgledao pri kraju malo. Mislim da su rekli 259 vozila.

sibelius

tako je
259
pretrgli se da predstave novi svetski rekord

kiconix

I ja sam video na kratko, ko ono rece da je  bilo knap, pa tamo je bilo mesta za 1259 vozila, onako iz helikoptera gledano.

david

#215
Ovaj sa plavim kacketom i svetloplavom majicom i tamnim naocalama sam ja a pored mene je Ziki the



Na 2:24 prolazim sa sivim Loganom sa krovnim nosacima, ispred mene je Petar sa belim Loganom a iza mene Ziki the u Sanderu, zatim Deki pa Doravec u Duster




LeNgenda

Citat: kiconix poslato 29.05.2011. - 15:03
I ja sam video na kratko, ko ono rece da je  bilo knap, pa tamo je bilo mesta za 1259 vozila, onako iz helikoptera gledano.

Ja izustih tu g`rku istinu... Nisam mislio za stajanku, tamo moze da se parkira koliko hoces vozila, ali da idu u krug prvom na vrh gasa, a da se niko ne ugasi, ne cukne i ne radvoji suvise od onog ispred, ovih 259 vozila je bilo skoro pa knap. Rekord je bio u broju vozila iste marke u pokretu, 7-12 km/h.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david


Basketas

#218
Oborili smo svetski rekord i nadamo se da cemo sa novim clanovima i vlasnicima Dacia vozila oboriti jos mnogo novih rekorda!!  :ziveli:  :lux:  :to:
Tako su rekli u emisiji SAT+!


perke21


ppejic

#221
Dražesno  :lux:

kiconix

Meni je samo fascinantno koliko je ovo slabo marketinski pokriveno.
Ovakav dogadjaj bi trebao biti pokriven dva meseca pre i jos godinu dana posle.
Ja sam cuo o obaranju rekorda u emisiji Budjenje i to dva tri puta u zadnja tri dana i ovde na forumu, nigde vise.
Neverovatno.

ppejic

Očigledno su odlično procenili, jer su rekord oborili. Svaka ima čast na proceni, uložili su minimalna sredstva i postigli su cilj. Skidam kapu, svaka im cast! :aplause:

mladja73

Slozio bi se sa Kiconixom. Ako su vec oborili rekord to bi trebalo rastrubiti na sva zvona. Ovako mi izgleda nekako bez veze...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.