Sandero - potrošnja

prethodna tema - sledeća tema

mrsp

Slažem se kad ti auto nije u garanciji i kad prelaziš veću kilometražu.
Inače u garantnom roku u ovlašćenom servisu za TNG moraš da platiš 940 Eura (da bi ti auto i dalje bi u garanciji) a ako prelaziš malu kilometražu godišnje ja mislim da se to uopšte ne isplati.
Prema tome pitanje je bilo vezano za benzin! :respect:

Keka

Prema tome ovde ima i dizelasa, ima i onih sa fabricki ugradjenim TNG, kao i sa naknadno ugradjenim TNG.

Sa finansijskog, ekoloskog i protektivnog aspekta po motor, TNG je najbolji.

Ako se pod istim uslovima postavlja isto pitanje, to nema logike. Sve i da je tako, iz principa drzavi ne bih pravio dodatni promet i prihod.

Sa druge strane svako ce sipati sta hoce i sta moze.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


goran79

u hrvatskoj ugradnja plina u daciu a da auto ostane pod garancijom kosta 14.500kuna ili oko 2000eura!! katastrofa.da je bar i kod nas kao sto je kod vas 940eura

Keka

Dodjes pa ugradis kod nas.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


goran79

dali bi mi sve to vrijedilo u hrvatskoj? garancija dalje,atesti i tako

mrsp

To proveri kod tebe za svaki slucaj! :respect:

Zoran

Možda bi trebao carinu platiti pošto to treba proći kroz papire zbog atesta  :kava:.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Citat: goran79 poslato 25.05.2011. - 14:19
u hrvatskoj ugradnja plina u daciu a da auto ostane pod garancijom kosta 14.500kuna ili oko 2000eura!! katastrofa.da je bar i kod nas kao sto je kod vas 940eura

Da, ali kog plina? Da nije u pitanju metan (zemni gas), a ne propan/butan?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

goran79

nazvo sam i pitao sam.normalan propan butan plin.preskupo,jednostavno se ne isplati

mrsp

Citat: mrsp poslato 25.05.2011. - 13:27
Za iste pare prešao sam istu kilometražu sipajući običan BMB ili Euro BMB iako je različita cena.Pa me zanima vaše mišljenje koji benzin čovek treba da sipa?
Ja sam više za Euro BMB: :respect:
Ajde ja ponovo da pitam za misljenje! :c:

Aleks

Ako ti je do ekologije onda euro bmb, a ako ti je do ustede onda bmb. Ja probao euro i vise mi trosi, pa se vratio na stari bmb?  :ziveli:

gromovnik

Citat: mrsp poslato 26.05.2011. - 08:56
Ajde ja ponovo da pitam za misljenje! :c:
Kad dignu akcizu na domaći BMB svakako će ti se više isplatiti Euro premium. Ja trošim manje goriva otkako sipam samo euro premium BMB.

mrsp

Meni se čini da je euro BMB bolji za motor.Nekako imam utisak da bolje radi(možda i grešim) :respect:

Loganovac

Grešiš, naravno. Ugradi plin.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mrsp

Ma bi ja samo mi loši sponzori.Treba izdvojiti 940 eura  :ne: