Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

speedo


asimic

#122
 :aplause: bravo!
Dusterov prethodnik u našoj garaži 9-3 2002. 2200TiD.
Ne znam da li si imao kontakte sa ovima iz Budimpešte http://www.polarmobil.hu/polarmobil_en.html ali ranije su pravili jako lepa druženja i promocije dok je Saab bio aktivan. Nisu daleko a imaju baš dosta iskustva. Sa njima su sarađivali i naši dileri u ono vreme.
Predivan auto  :dance:

staracstol

@asimic: Nisam imao kontakta. Znao sam od koga ga kupujem i kako je auto tjunovan i eksploatisan pa reko sto da se baci, dobra kola. Sto se tice druzenja po marki automobila, samo Zastava i Dacia

Zaboravih da napomenem, auto je inace 2010g i automatik al moze i rucno da se salta al komp pokazuje 10,97lit/100 tako da ce do dalje prodaje da ide samo sarane, svadbe i rodbinska okupljanja, jbg, kako god se okrenes Logan je najbolji  :)

Black

Wow kakva zver je ovaj saab!
Može neka slika enterijera?
Čestitam!  :-)

Послато са GT-I9300 користећи Тапаталк 4

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

staracstol


Aleks


mrmot12

Evo me posle 6 meseci, sa utiscima.

- Vozio do Ljubljane i nazad letos. Peglao 150 km/h skoro sve vreme. Potrošnja nije prešla 5.5l/100km.
- Stavio sam mu zimske gume od Sandera (ostale mi posle krađe). Potrošnja u gradu porasla sa 6.3 na 6.5.  :woo-hoo:
- Resetujem svake poslednje večeri u mesecu prosečnu potrošnju i pratim kako ide tokom meseca. Jednostavno ne prelazi 6.5, najgore gradske vožnje (1-2km parking, gužve itd.)
Mane:
- Sandera sam mogao da popnem na ivičnjak zelene površine na parkingu ispred zgrade, ukoliko nigde drugde nema mesta. Ovoga ne mogu. Ako nema mesta na parkingu ili je ulaz u parking blokiran, moram da tražim dalje.
- "Daska" na prtljažniku se ne diže i ne supušta sa zadnjim vratima, već je projektovana nezavisno. Redovno zaboravim da je spustim i onda moram da stanem, ugasim motor (Suzuki ima neku čudnu foru da se gepek ne može nikako otvoriti iznutra, isključivo ključem spolja) i spustim dasku. Sa druge strane, nema boga da je podigneš ili spustiš kada su zadnja vrata zatvorena, što i lopovi znaju pa mu ne diraju zadnje staklo zbog prve pomoći.

Logan1.4MPI

prodata Dacia Logan Lauerat 1.4MPI ceka se Reno Clio IV Expression 1.2 16V, stize sredinom maja 

www.youtube.com/watch?v=X5TZafDynIY

bmiillan

stepway otišao iznenada zbog megana generation 2012 1.6 16v. za sada su utisci više nego ok, bez obzira na
to što je stepway bio miljenik lepše polovine, brzo se navikla i na megana. auto je veći, tiši, sa dosta opreme i
bilo je šteta propustiti priliku.
nemoj na silu uzmi veci cekic

drzarkod

Izdajice.... :lau:....šalim se naravno, neka je srećno.... :too:

Logan1.4MPI

Ipak nismo daleko otišli  :lau:

bmiillan

vozi se megan ali se tužno gleda kada prodje neki stepway  :place:
nemoj na silu uzmi veci cekic

Saja174

#133
Da predstavim i Cee'd-aša!

Auto je kupljen nov u septembru 2010.g., pod haubom je 1.6 CRDi sa fabrickih 85kw i 255NM na 1900o/min + chip. Ono sto je jako pozitivno i dobro na konkretnom modelu je sto nema niti plivajuci zamajac, niti DPF.

Od znacajnije opreme ima: ABS, 10x zracni jastuci, grijani retrovizori, maglenke, klima, prednji el. prozori, elektricni servo, CD/MP3/USB + 6 zvucnika.

Sto se tice odrzavanja, za sada samo redovni servisi i dvije reklamacije pokrivene garancijom. Jednom otisao keder vozackog prozora, drugi put procurila gumica termostata. Trenutno je na satu 55.000km.

Auto ima dvije mane: nema ESP :doh: (mada ne mogu se pozaliti, u ove cetiri godine i 55.000km mi je samo jednom zadnji kraj prosetao po brutalnom gasiranju po krivinama + mokra cesta) i ima blokadu na 200km/h :hihi: .

Takodjer, prostora ima jako puno.

Moram priznati i da je ovjes prilicno tvrd i da je auto prilicno nizak (jer dijele ga svi modeli Cee'd, Pro, SW) tako da ako od ovog auta zelite udobnosti, ne stavljajte nista vece od 15'', ali opet s druge strane to ima i prednosti, jer se u krivinama ne giba i ne ulijeva strah u kosti, i da se zestoko voziti.

Potrosnja rezimom voznje autoput 160km/h 70% i 30% gradske guzve je 6l/100km.

Sir Oliver

Auto ko stvoren za Zokija. Pri njegovom režimu bi srkao od 2,5-3l/100km.
Realno, nešto mi je mala to potrošnja za takvu brzinu.  :ces:
I drink to make other people more interesting.