Jeftino, ali funkcioniše

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Super čestitam.
Auto se puno spasi od pasivnog propadanja ako nije na travi i ako je pod nadstrešnicom.
Sam svoj gazda - vazda.

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Aleks


speedo

Svaka čast na trudu @Veterinar. Ja imam pravu garažu, ali je već odavno ušla u oldtimere (30+ godina) pa me čeka rekonstrukcija krova...

Veterinar

#64
Kako su u poslednje vreme ljudi nervozni iznad proseka, auto je dobio mnogo novih ogrebotina od tuđih vrata i branika na parkingu. Posto sam imao i niz ogrebotina jer me je "stigla" devojka ispred pešačkog prelaza prošle godine, kada je branik i naprsao na nekoliko mesta, rešio sam da se tome posvetim. Sve što je bilo tackasto se ne vidi, zamaskirano je dovoljno dobro. U prilogu je fotografija nečega što nisam mogao dovoljno dobro da sredim ( verovatno bih, da nisam radio sa decom na ledjima, da sam smirglao, polirao i sl., ali to mogu naknadno). Sa te, leve strane, branik je bio celom visinom oguljen skroz, do crnog. Ok, auto je blatnjav, izvinjavam se, ali pošto je limar za tu sanaciju trazio 50-70 evra, a meni se taj novac za branik ne daje (jer ce mozda vec sutra neko opet da se nasloni, nije lim da rđa, a i buducem kupcu mogu jednom da kažem da branik nije nikad skidan, samo sam zamazao ovaj ćošak na takav i takav način), rešio sam da za nepunih 400 dinara (100ml boje po šifri) sredim celi auto, pa i da branik od nesrećnog crnog pretvorim u nesrećno beo, jer je jeftino, a funkcioniše, kao što tema kaže.

Da ne bude zabune, zbog prljavstine, rec je o kompletnom delu ispod zadnje svetlosne grupe.

szs

 Super bre, skoro da se ne vidi ništa :dobro:
Baš iz tog razloga, svaki moj sledeći auto će biti beo
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella