Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

speedo

Miki, obavezno napiši utiske kada ih montiraš i provozaš. To je jedna od najinteresantnijih guma u smislu uloženo/dobijeno. Ovdje su trenutno malčice jeftinije, oko 42 € komad.

shole

Ja ih vozim na teretnom dokkeru. Ok guma. Sad ce im 4. sezona. Mislim da je šara trenutno oko 5.5-6mm. Moram da proverim pre montaže.

Aleksabgd

https://www.kemoimpex.com/gume/automobili/zimske-gume-185-65-r15-88h-w310-winter-icept-evo   ostala im je jedna guma , 2014. godište
Možda nekome treba da upari sa postojećom. :to:

kapsid

Konačno pazarih 4 zimske gume,Fulda Kristal Montero,dot 3219.Očekivao sam da će biti bučnije od fabričkih ljetnih Continetal koje do sada vozih.Dodaću komentar kad se probaju kroz kišu i snijeg .Cijena 42 eur kod prodavca u Banjoj Luci.Ljudi hvala Vam za sve sugestije i podršku. :to:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Aleksabgd

Da li neko ima iskustva sa hankook w452 zimskim gumama?

miki-bgd

Cisto da imas u vidu, ta guma je ista koju sam uzeo (winter i-cept rs2) https://www.kemoimpex.com/Novosti/904/Hankook-Winter-Icept-RS2-W452.shtml
(jos je nisam koristio pa nemam utiske)

Aleksabgd

#2151
Prvo izbor bi mi bila fulda KM3,medjutim pošto je u pitanju kompenzacija od interesantnih guma koje sam uzeo u razmatranje imaju hankook w452, fuldu hp3 i goodrich g force winter 2.

Bata83

Neko iskustva sa keli gumama ???

kiconix

Vozim letnje.
Zadovoljan.

Goran25

Citat: Aleksabgd poslato 28.10.2019. - 20:21
i goodrich g force winter 2.

+1

Dočekujem treću zimsku sezonu sa pomenutim gumama. Obzirom da često idemo u potragu za zimskom idilom pokazale su se izvanredno u planinskim uslovima.





Keka

#2155
BF Goodrich zimska je u stvari Kleber Krisalp3, koja je odnela odlicne ocene na najnovijem testu. Ja bih to uzeo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleksabgd



Slično razmišljamo,uzete su na kraju kleber hp3. Sutra montaža pa javljam uskoro utiske.


shole

Danas kupljene i namontirane na dustera tigar winter SUV varijanta. Friške DOT 4019. Ono što me je iznenadilo i začudilo,na ovim gumama deklaracija sa C učinkom na mokrom i C potrošnja goriva,a na putničkoj varijanti koja je stajala na rafu E potrošnja goriva i C učinak na mokrom.  :hm: Ista šara ,isti proizvođač a dve različite deklaracije. :bonk:

Zoran

 Točak većeg prečnika ima manji otpor kotrljanja  :ne:
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Vidim ja Zoki da ti nisi vozio rolere po Adi...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.