Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

DejanNS

Citat: Daniel poslato 09.04.2012. - 21:24
Logan, 1.4mpi, laureate pack
2005/06
65.000km
3500

Moj je 2007, 55.000, Logan, 1.4mpi, laureate pack i nikad ga ne bi da NI ZA BLIZU TE PARE...
Ako se tako krecu nek stoji u dvoristu... znam kako sam ga cuvao, niko nikad cigaru upalio u njemu, preslvake od prvog dana, pran brisan i usisavan, svaki servis uradjen, zimi sve cetiri zimske leti letnje, cuvan mazen i pazen... nema sanse da bi ga prodao za 3500!!!  :place:

Daniel

@loganova
Za te pare je prodat jedan u komsiluku
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

VaskezNS

#152
@DejanNS - razumem te, ali cene su stvarno otišle jako dole. Pogle npr ovaj oglas:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2066772/dacia_logan_14_laureate_hitno/

3.350e...znači realno će otići za 3.100-3.200...ako je jako hitno...možda i za 3ke...
Ovo je mesto za sLogan ;-)

DarioGTI

Da sad imam te novce, uzeo bih ga odmah!
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

DejanNS

Citat: VaskezNS poslato 10.04.2012. - 22:13
@DejanNS - razumem te, ali cene su stvarno otišle jako dole. Pogle npr ovaj oglas:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2066772/dacia_logan_14_laureate_hitno/

3.350e...znači realno će otići za 3.100-3.200...ako je jako hitno...možda i za 3ke...

Hehe, ovo nam neki kolega iz NS...n  :ha: :c:

Ne dam onda!  :c1: Vozice ga neko iz porodice... Kad se samo setim da sam dao 9.500 eura...  :place: Ne zalim... ali bi zalio da ode za 3.000 posle samo 5 godina i 55.000...

Veterinar

Trziste odredjuje cenu, pojedinac je nemocan tu. Ako je za utehu, onoliko koliko sam izgubio na vrednosti auta tokom 6 godina eksploatacije neko ko je kupio auto za 120000 evra izgubi pri izvoženju iz prodajnog salona.  :wink:

saša61beograd

Citat: DarioGTI poslato 10.04.2012. - 22:17
Da sad imam te novce, uzeo bih ga odmah!
Svi bismo ga uzeli da imamo,ali nemamo i zato jeste jeftino.!A ko ima,čeka, jer očekuje još niže cene.
A da automobilima pada cena brzo,to je jasno, već kad se izvezu iz salona,kako kaže Veterinar.Ali ne očajavajte,još gore su prošle nekretnine.Ko je 2006-2008god. kupio nekretninu izgubio je 20-30%,a očekivao je suprotno.
U periodu 2008-2009god.cena novih Dačija je pala sa 8.500 na 7.777,uz približno istu opremu.

LeNgenda

A sto ovaj Laureate nema hromiranu lajsnu maske hladnjaka, bele cajgere i srebrne detalje unutra?

Jedino su alu-felne i zadnji podizaci tu.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DarioGTI

#158
Ph1 Laureate ima samo okvire satova u krom boji tj brušeni aluminij, okviri ventilacijskih otvora i kvake su crne.

Zašto nema lajsnu naprijed - neznam, morao bi je imati, a vidim i da su rešetke grilla crne, a Laureate ima rešetke u boji auta.

Rušim cijenu još 150eura zbog toga  :zurka:

edit: čini mi se i da fali ona plastika između mjenjača i centralne konzole, ona kao mala ostava za sitnice, možda to ta godišta još nisu imala.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Kod mene su okviri cajgera sivi. Okviri na ventilaciji i kvake su bili crni, pa sam ih ofarbao u sivo. Resetka je fabricki crna, a obe lajsne napred su hromirane.

Mozda je ovaj branik popravljan.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DarioGTI

Trebao bih par informacija, radi se o autu sa ovog linka:
http://www.njuskalo.hr/auti/dacia-logan-1.6-lpg-oglas-4910257

Dakle Logan MCV 1.6 8v 2008 Ambiance oprema.

Da li je MCV ikada imao branik kao Logan sedan ph1, i da li je MCV imao retrovizore (mislim da Ambiance nema elektro podešavanje retrovizora, dakle ni grijanje istih) kao Logan sedan ph1 ?

Na slikama sa oglasa se može vidjeti i da ima neku ogrebotinu na zadnjem desnom kraju tj na crnom djelu branika, čini mi se i da je to krilo malo dobilo, isto i naprijed između branika i prednjeg desnog krila ima neku malu udubinu. To što ima samo dvije ratkape mi i nije neki problem, nije ni ona udubina naprijed, ali je moram naglasit.

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

hobbista

Obzirom da se i meni pise proizvodnja 2008, branik kod ovoga na slici je isti kao moj, samo malo manje ofarban :D
Za retrovizore ne znam  :ne:
Kakva mu je ono polica u gepeku - ja imam samo roletnu!? Doduse, vidi se i njemu ispod police roletna koja stoji delimicno odmotana (pukli nosaci?).
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

DarioGTI

#162
Ja sam do sada viđao samo MCVa sa branicima(jedan veliki otvor dolje, i četvrtaste otvore za maglenke) i retrovizorima(manuelni i električni) kao na slici http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ee/Dacia_Logan_MCV.jpg

Nešto mi je to sve sumnjivo, iako ne mora biti.

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

hobbista

Auh  :doh: u pravu si. Jedan otvor je dole.
Bas cu da zagledam ovih dana da li ima neki sa dva otvora i malim retrovizorima.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

#164
Ako hoces ozbiljno da pazaris taj auto, prvo pogedaj datume na staklima i pregledaj limariju na farbanje/gitovanje. Onda pogledaj kvalitet tog branika (da li je Turski-glatka i krta plastika ili je stavljen polovan original-rapava i elasticna plastika). Ako imas vremena, skines branik i pogledas datum proizvodnje. Mozes i da otkacis poklopac rupe gde se uvrce usica za slepanje, sa unutrasnje strane na originalnom braniku ima Renault znak.

Moguce da je udaran i da je zakrpljen za prodaju.

Na prvoj slici bocna strana jace sija nego krov i hauba. Na prednjoj masci fali Dacia znak. Retrovizori izgledaju previse masno i glatko za 2008. godiste. Na cetvrtoj slici deluje da je zadnji luk ulubljen. Ima klimu a nema podizace? Koji je to paket opreme?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!