4. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

Hardvet

To je to...Fakticki isto. Samo sto je Sava zaboravila filter klime, a Kompresor i to uracunao.

Midzi

 Danas je odrađen 4. servis u AK Kompresor. Auto predat u zakazano vreme, radovi završeni za malo više od 1.5 sata. U prilogu je faktura. U odnosu na ponudu koju sam dobio prošle nedelje umesto Castrol sipano je Shell kao i da je ugradjen skuplji filter kabine.

Loganovac

Legenda se nastavlja - mala bakarka podloška (ne motora kako piše nego čepa za ispuštanje ulja) košta kao hamburger sa svim nadjevima, ne zna se šta je uložak filtera zraka a šta je filter zraka kad su de facto u pitanju uložak filtera zraka na usisu motora i uložak filtera zraka u kabini, ali su oba naravno preskupa. Ruke koštaju koliko nekad ceo servis...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Turbo

Nekada je ovoliko kostao mali servis za dizela sa sve
preskupim filterom goriva.

Midzi

#184
Verovatno ću sledeći servis raditi u drugom servisu i sa delovima koje ću sam nabaviti... Krsevski radi sa Motrio zamenskim delovima, Petit koristi Mecafilter, a u Reno Savi možeš doneti svoje delove i ulje nabavljeno po mnogo pristupačnijim cenama...

djomla1977


saša61beograd

U sve ugrađeno se i oni po malo "ugrade",na delovima i ulju zarada kao za "ruke".Ali i dalje je prihvatljivo.
Našao sam neku analizu ovog Motrio ulja.Sasvim normalno i pristojno ulje.Prave ga razni proizvođači po Evropi,pa i Lukoil,a po standardima Reno-a.Sigurno će da radi posao,jedino što je bez pedigrea.

Ayrton

Citat: saša61beograd poslato 23.05.2021. - 17:52
U sve ugrađeno se i oni po malo "ugrade",na delovima...
Malo!? Metlice brisača po 1800 dinara! Jedina dobra stvar je što ne naplaćuju podlošku šrafa za ispuštanje ulja.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

silent

Ове метлице брисача су и мени "запале за око"  :ces:

Keka

Zavisi koje su. Za Bosch je cena tu negde.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68

Meni se čini da su metlice brisača skoro duplo skuplje

silent

 :ha:  :bullshit:

250 динара кошта изванредан Митутојо брисач, (flat aero), траје ми по 3 године, снег - сунце, све преживи и само пред крај почне по крајевима лошије да брише и тад га мењам, никад не прескаче и не прави буку.

MitarMrgulic

Jutros urađen 4. redovan servis, na Logan MCV 1,0 Sce.

Trenutno je na 28565 km pređenih za četiri godine, od prošlog servisa, prešao tek nekih 6-7 hiljada.

Cijena servisa je oko 110 eura, vidim da su očigledno poskupili filteri zraka i klime, mislim da je isti servis bio prošle godine, bar 30-40-ak eura jeftiniji

Uglavnom, idemo dalje :)


Goky

U toku je Prolećna sevisna akcija, uzimajući u obzir da se na 4. servisu rade veći zahvati  može biti interesantno nekom.
Odlučite se za originalne delovi i osećajte se sigurno:
uz fakturu veću od 100€ dobijate popust u iznosu od 40€, uz fakturu veću od 200€ dobijate popust u iznosu od 90€.
Ukoliko se napravi faktura 50€ i više, dobija se članstvo u Programu 5+ ili Pomoći na putu za 1 RSD.
Pozovite ovlašćene servise i raspitajte se.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

dekiv68

Hvala na informaciji Goky. Šteta što akcija važi samo do 01.04.2022.