Pro Shine-auto&moto detailer

prethodna tema - sledeća tema

rele

 :ziveli: :ziveli:

Upristojena jedna vrlo zapustena Marea




























































anonymous image hosting

Predzadnja fotka je voda od neba a zadnja od sedista.
www.detailing-serbia.com
prvi detailing forum u Srbiji,dobrodosli!!!

zac

 :aplause:   :respect:  Svaka cast majstore , na kraju ces me nagovoriti da dodjem u Sr. Mitrovicu.   :D

rele

Nakon konsultacija sa samim sobom :fiju: i na sugestiju vise drugara sa raznih foruma i okoline u skorije vreme bi trebalo da pocnem sa radom na 'terenu'
Uz dva ogranicavajuca faktora,treba da mi budu dostupni h2o i struja.

A ako sve bude po planu u ponudi ce biti jos i izvlacenje ulubljenja od grada i drugih ostecenje gde je boja ostala citava.
www.detailing-serbia.com
prvi detailing forum u Srbiji,dobrodosli!!!

zac

Ako oni ne mogu k`tebi, ti dodji k`njima....  :respect: :aplause: :too:

Dachaa

Stvarno svaka cast  :respect:  :aplause:
Zanima me od cega su one tackice na plafonu od cega je onako prljav.. :ces:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

rele

 :thanky: :thanky:
A od cega su fleke po nebu nemam pojma :ne:,ali ih je bilo jako puno :help:
www.detailing-serbia.com
prvi detailing forum u Srbiji,dobrodosli!!!

staracstol

Kod mlađih vlasnika, obično od štikli.

Dachaa

Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Damir Oravec

Pa zar mogu od neceg drugog?  :)

Keka

Npr. plesan kod starijih  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Hm. Od trenutka kad sam kupio Logana, pa do prodaje, na nebu se pojavilo sigurno dvadesetak fleka. Primetio sam da ih je sve vise iz godine u godinu, ali nisam mogao da zakljucim zašto se pojavljuju, jer sam vodio računa... Fora sa štiklama je OK, ali interesuje me nešto drugo. Igrom slučaja, desilo se nekoliko puta da moram da napravim pauzu i odspavam u autu. Nekoliko puta se dogodilo da ne otvorim prozor (pogotovo nakon krađe bočnih vetrobrana) i da stakla budu u toj meri zamagljena da se kapi vode po unutrašnjoj strani stakala slivaju kao po slaboj kiši. Da li je moguće, u takvim okolnostima, da se i "na krovu" stvara sličan kondenzat koji kaplje na nebo?  Nažalost, auto nije više kod mene pa ne mogu da fotografišem, ali zaista sam ga prodao sa mnoštvom flekica.

rele

A uuuuu kakvu reakciju izazove pominjanje stikli :Smiley:
Vrlo moguce da od kondenzacije nastane tako nesto,mada konkretno kod ove maree mislim da su tackice masne ali nemam pojma odakle tu.

Evo konacno mi je stigla i prva tura kozmetika za prodaju,trenutno su sledece stvari dostupne kod mene:


online photo sharing-45kuna-700dinara
Endurance ® i dalje je omiljeno sredstvo među entuzijastima u potrazi za dodatnim dugotrajnim performansama i odličnim izgledom. Premium sastojci proizvode bogat, taman sjaj koji traje tjednima, a ne danima, čak i kroz kiše! Naša jedinstvena formula sprečava gume da postanu smeđe i eliminiraju nečistoće od prskanja i kapljica. Visoki sjaj Gloss gel.


upload picture 170 kuna-2600 dinara, pakovanje je 3 komada(40x60cm)
Meguiar's® Supreme Shine®Towel je nevjerojatan ručnik od mikrofibre za proizvodnju efekta ogledala, bez swirlova. Debeli, dvoslojni ručnik apsorbira dva puta više od tradicionalnih frotirnih ručnika, što Vam omogućava brže brisanje sa manje napora.


photo storage  160 kuna-2400 dinara
Smanjuje vrijeme sušenja vašeg vozila.
Ne ostavlja tragove.
Štedi vrijeme - upija do dva puta više vode od klasičnih ručnika za sušenje.
Lagano se cijedi.
Ekstra veliki: 55x76cm


photo hosting sites 108kuna-1700dinara
sa drugom stranom za skidanje musica


photo sharing websites 9kuna-140 dinara
Meguiars WA 1000 APPLICATOR PAD koristi usku ćeliju, od ultra meke pjene za glatku primjenu na svim površinama, uključujući kože, vinil, i gume.


photo sharing 96kuna-1450dinara
Prljavšitne od buba i katrana sa ceste su vrlo ljepljiva (adhezivna) te kada se i skinu ona ostaju na boji, uzrokujući potencijalno nagrizanje boje i laka. Gold Class ™ Bug & Tar Remover je posebno dizajniran za uklanjanje takvih dodatnih teških prljavština prije nego što konačno i trajno oštete površinu. Za sigurno i učinkovito uklanjanje kontaminanata, predlažemo da koristite visoko kvalitetni 100%-tni pamučni ručnik


image 123kune-1900 dinara
Uz dodatak Supreme Shine Protectant u Meguiars® liniji proizvoda, Meguiars sada ima liniju proizvoda koji korisnicima nudi mogućnost izbora od dvije različite razine sjaja. Za one koji vole jaki sjaj, Supreme Shine je najbrži i najlakši način stvaranja površine visokog sjaja na vinilu, gumi i plastičnim površinama. Sa U.V zastitom.


upload pictures  96kuna-1450dinara
Visokih performansi, sprej sa carnauba zaštitom nudi značajno dublje, tamnije refleksije s povećanim sjajem i blještavilom. Samo nanesite i obrišite proces omogućava da navoskate cijeli auto (mokar ili suh) u samo nekoliko minuta. Za vrhunske rezultate tijekom nanošenja i uklanjanja, preporučujemo da koristite naše ručnike Suprime Shine® Microfiber


image ru  65kuna-1000dinara
Elegantni, bezvremenski, premium ... Od svog predstavljanja, Meguiars® Gold Class™ tekući vosak je inspirirao automobilske entuzijaste diljem svijeta da maze, održavaju i štite svoje dragocjeno vozilo. Naša jedinstvena mješavina hrani i obogaćuje boje, stvara jasne, duboke refleksije i briljantan sjaj. Carnauba i polimeri za zaštitu odbijaju štetne UV zrake, uklanjaju fine swirlove, i stvaraju snažnu, dugotrajnu zaštitu.


photo hosting sites 75 kuna-1300 dinara
Razredjivanje sa vodom 266:1
Meguiars® stručnjaci u projektiranju sintetskih polimernih tehnologija doveli su do razvoja potpuno sintetičkog koncentrat-šampona koji skida i emulzira najteže nečistoće i prljavštine sa ceste s ekstremnim "pjena" efektom. Bez deterdženta i pH uravnotežena formula, neće skinuti Vaš vosak sa vozila i blaga je na svim bojama, kao i na gumenim, vinilnim i plastičnim dijelovima vozila. Meguiars šampon za pranje NXT generation® je prvi korak do sjaja automobila.
www.detailing-serbia.com
prvi detailing forum u Srbiji,dobrodosli!!!

rele

www.detailing-serbia.com
prvi detailing forum u Srbiji,dobrodosli!!!

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)