Brisači

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Danas u afektu uzeo dve nove Alce od 530mm, nisam mogao da podnesem skripu starih Alci od godinu i po.

Kit komerc Ustanicka, neki valjda popust, 216 dinara komad.

Bagatela.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Andrix

Ako si...posle ovog snega i leda biti ce i kod mene situaciono ad hok kupovina
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Turbo

Evo napokon kupih prave Mitutoyo brisace.Ako nekog zanima,buvljak prvi red tezga 96.
Prosli put su me prevarili i uvalili mi neki fals.Bese neka tezga u drugom ili trecem redu,ne secam se.
Ovi su bas onakvi kakvi i treba da budu.Brisu ko da su placeni 3000 a cena im 250 po komadu.

Andrix

Odlicno, idem cim pre
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Kupih Bosch A295S. Jedva ih nasao, vehicle specific model, pasuje ne 5 automobila.

Cijena prava sitnica, 3000 din, mozda ima i jeftinije, obicno se vrti oko 3700, na ebay je 14 evra  :doh:

Sitnica u odnosu na cenu u ovlascenom servisu, 3600 din. Po komadu  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


cika mili

Ja danas valeo First u Kit K. Cjena 1580 rsd.

roditelj

Kupio na tezgi 96 jedan od 55cm i jedan od 52,5.Staju knap,ali brisu odlicno.Mitubugarskitoyo!

sale_u123

 Danas sam bio na tezgi 96. Kaže čovek da nema trenutno Mitutoyo, već ima Carall soft wipes za koje tvrdi da se proizvode u istoj fabrici gde se proizvode Mitutoyo. Uzeo sam par Carall brisača od 21" koje su knap stale na Logana. Koštaju par 400din. Perfektno brišu, a koliko će da traju videćemo. Za ovu cenu, čini se da su dobri.

Ayrton

Citat: sale_u123 poslato 05.05.2018. - 14:48
...Kaže čovek da nema trenutno Mitutoyo, već ima Carall soft wipes za koje tvrdi da se proizvode u istoj fabrici gde se proizvode Mitutoyo. Uzeo sam par. Perfektno brišu, a koliko će da traju videćemo.
Jeste!
Uradio sam istu stvar, ali nisam hteo da, odma', iznosim utiske. Sve sam bio u ubeđenju da sam se zeznuo i što nisam, ipak, kupio Mitutoyo... :ne:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Loganovac

A sad, šta kažeš?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ayrton

Juče, po onoj kišurini, odlični.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Ayrton

Ali posle par meseci, katastrofa.
Posle više užasnih pljuskova i dugotrajnog rada ( 2-3 sata neprekidno, magistrala i auto-put), metlica Carall je počela da pokazuje ozbiljne tragove na vetrobranu. Tanke linije od vode se protežu celom dužinom brisanja i staklo ostaje mokro. Fotografisaću sledeći put, ali mislim da sam sa Carall-om završio.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Raja

Hajde da čujemo šta će reći Sale_u123 kakva su njegova iskustva sa istim metlicama.

Zoran

Provjeri jesu li metlice čiste
Sam svoj gazda - vazda.

saša61beograd

#254
Solidno brisanje sa klasičnim brisačima košta oko 1000 dinara godišnje.Može 4X250 dinara u buvljačkoj varijanti ili 2X500 dinara nešto kvalitetnije (po meni ovo kvalitetnije je Valeo Compakt,u zelenoj kutiji).Kako se kome sviđa.Nema šanse da se nađu brisači "jeftino a dobro,traju godinama".Ako je godina sušna,izgore od sunca,ako je kišna kao ova, potroše se.Brisači su očigledan pokazatelj onoga,"koliko para,toliko muzike".