"Autocentar-Živa" Pančevo

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

LeNgenda

Zapravo su samo amperi, nazivna struja.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

zac

  :to:  600 A, tako moze, ne Ah.

gile

Mog Sandera servisiram kod Zive i zadovoljan sam uslugom za sada. Nadam se da ce tako nastaviti.

P.S. Za ljude koji nisu iz Panceva. Kad izlazite iz servisa obavezan smer je desno. Videh pre neki dan jedan skrenuo levo u kontra smeru

Loganovac

Pa valjda i u Pančevu važe isti saobraćajni propisi...   :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

Jel bio neko skoro kod Žive? Trebao bih za vikend da radim servis, pa da proverim jel još uvek korektan.
Zahvaljujem se na što bržem odgovoru.  :to:
I drink to make other people more interesting.

krle

Bio sam polovinom januara i  bilo je OK.

Sir Oliver

Hvala Krle.
Danas urađen prvi servis kod Žive. Sve pohvale za mehaničare, naročito za Ivana, koji je bio strpljiv da ljubazno odgovori na sva moja pitanja, potpitanja itd. Takođe pohvale i za prijemno odeljenje, korektni i prijatni momci. Čika Živa nasmejan i živahan čikica.
Moje iskustvo sa njima je pozitivno i svima, koji imaju mogućnosti, bih preporučio njihove usluge.
Eto, nahvalih ih, ali iskreno, kao što sam im i obećao.
I drink to make other people more interesting.

ivan-bgd

Zakazao sam kod Žive prvi servis.Reče ljubazni čovek sa druge strane žice da ima dva tipa motora u jedan staje manje ,a u drugi više ulja.Tako da cena varira od 8900 tj. +750din.  ako stane više ulja.Naravno sa ELF uljem 5w40.Rekoh mu da je 68ks ,kaže nema veze...nisam za taj podatak znao... :ces:

neskafa

Citat: Sir Oliver poslato 11.03.2012. - 00:28
Moje iskustvo sa njima je pozitivno i svima, koji imaju mogućnosti, bih preporučio njihove usluge.
Da te ispravim: mislio si na uslugu servisa.
Što se tiče one druge (prodajna), stvari nisu baš ružičaste....
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Sir Oliver

Da, da, na uslugu servisa sam mislio.
Auto sam kupio u Kompresoru, tako da o tome ne mogu da ocenjujem čika Živu.
Što se tiče servisa, osećao sam se kao da sam radio servis kod druga koji mi je održavao Clia... samo što nismo pili pivo i pričali o žemskama.
I drink to make other people more interesting.

perisic

evo da i ja prozborim koju rec. godinama sam odrzavao auto kod zive. bio sam zadovoljan uslugom,iako nikad nisam dobio fiskalni racun. auto mi je uvek popravljao ivan. par puta sam radio diagnostiku,to mi je radio nesa,koji je koliko mi se cini bio glavni tamo i pitao se za sve. posto su mi uvek dobro radili,nagovorio sam i par prijatelja da dodju u servis sa svojim daciama i renoima. medjutim,drug koji je skoro bio na servis me je iznenadio informacijama. majstor koji mu je radio auto,neki goran,po njegovim recima nije bas ulio poverenje. kada se raspitao o ivanu i nesi,receno mu je da su ova dvojica napustili firmu pre par dana. meni je taj goran jednom radio auto,i nece vise nikad. bio je i neki boki,totalni bolid,ni taj vise ne radi. izgleda da se tamo nesto desava. ako ima neko friske informacije,neka javi,posto treba uskoro da idem na servis.

ivan-bgd

Ako je promenio ekipu majstora ne mora doduše da znači da nešto nije u redu.Možda navedeni momci rade sada sami.Najbolje je kada si sam svoj gazda, možda su poremećeni i odnosi mada ne verujem. :ne: Uostalom pokazaće vreme i ljudi koji idu kod njih na servise .A znaće se i ovde informacije

perisic

ako neko ide,nek izvidi situaciju,glupo mi da zovem i pitam "ko vam radi od majstora" ?  :ne:

Loganovac

E pa danas je baš radio Goran, bio sam na malom servisu. Veoma sam zadovoljan. Ne znam kome to ovaj čovek ne uliva poverenje i na osnovu čega je neko tako doživeo ovog majstora. On mi je i prošle godine radio veliki servis, veoma precizno i pedantno, a uz to je vrlo ljubazan i predusretljiv...  http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=2090.msg55279#msg55279
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.