Prskalice za vetrobransko staklo

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Dachaa

Moze li neko da mi kaze gde u Bg-u ima da se kupe prskalice od C3 ili C4,ako moze samo adresa da ucukam u navigaciju i da nadjem,jer su moje prskalice prsle skroz nema vise od njih nista...
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Andrix

citkario postove, zanimljiva tema a i nesto novo od mene, imaju i noviji Superbi ovakve prskalice, kao i nov gradne punto. Pa da vidimo zajedno koje su najisplativije, ili samo od c4 odgovaraju.Cena im je stvarno malo  :ne:
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Daniel

#34
mislim da su to te, ali ipak treba videti tacnu dimenziju. A gde si bio pre da se setim da mogu kupiti i preko ebay-a  :doh:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

ppejic

Ove sa eBuy mogu biti i ko zna sta,. Da su uslikane onako upakovane sa kataloskim brojem... ovako mi lice na prc

LeNgenda

Protivno svim pravilima, dizem temu iz Hada da bih pitao da li je neko nabavljao prskalice za ph2, buduci da se bez problema montiraju na ph1 modele, o cemu svedoci i Kristijev tutorijal.

http://www.tutorialelogan.ro/2013/02/montat-duze-spalare-parbriz-de-pe-logan.html?m=1

Verovatno se moze naruciti preko ovlascene mreze, a ja pitam da li je neko vec nasao ovako nesto i mozda montirao na svoj auto.

Na rumunskom sajtu za prodaju na koji Kristi upucuje nema ovih prskalica na stanju.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

szs

Na Ali ima milion. Verovatno ako izmeriš tvoje,možeš lako da nadješ koje pasuju
https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=windshield+washer+nozzle
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

mali.alen

Stigle mi danas ove prskalice. Montirao ih i lijepo rade. Bacaju maglu na staklo. Jedino se prvi put malo teže podešava ovaj metalni vrh ali kad se jednom pomakne onda ide. (Radio čak i čekić)
https://www.ebay.com/itm/2-pcs-Black-Plastic-Car-Front-Window-Windshield-Washer-Spray-Nozzle-For-BMW-Pair/302736204411?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Zoran

Super. Puno su bolje od originala koji se samo utakne i nema dihtung pa kišnica teče na kućište od zračnog filtera
Sam svoj gazda - vazda.

nik



mali.alen

Ovakve sam ja već prije bio naručio ali nisu valjale. Špricale nekako bezveze svaka po svom. Možda će tvoje bit ok.

nik

Potvrdjujem da ove LeNgendine i Dariove nisu baš ono što treba da budu. Naručio ranije obe i prskaju lepo (obilno), ali u krug prečnika 15-tak cm, bez mogućnosti podešavanja.

Stigle mi danas ove kao kod @mali.alen.
Morao sam jednu malo da "secnem" skalpelom sa gornje strane kako bi mogao da se podigne mlaz.

Efekat


Ja zadovoljan.

kiconix