Parking kamera

prethodna tema - sledeća tema

nenad28

Pozdrav,

Moram da priznam da sam prilicno zbunjen, da na ovom forumu po prvi put nisam nasao ono sto mi je potrebno (moguce je da nisam dovoljno trazio)! :)

Pre dva meseca sam nabavio parking kameru. Sada bih da je konacno montiram, pa me interesuje da li je neko to vec odradio i da li bi svoje iskustvo podelio sa mnom?

Ukoliko vec postoji nesto na ovu temu, unapred se izvinjavam! :)

Bata83

Zavisi sta si uzeo, na sta hoces da je spojis

nik

Sad prozujah po forumu, ali stvarno ne nadjoh, ovako prvoručno, ništa po pitanju ugradnje kamere. Ima dosta priče o prednjim DVR kamerama, ali o zadnjim ne nadjoh.

Može malo da ti pomogne diskusija u ovoj temi, s obzirom da je tehnologija postavljanja jako slična (najčešće kamere dobijaju napajanje od rikvers svetla, kao i senzori i "vuče" se signalni kabl ka kabini), ako ne i jednostavnija jer ima manje bušenja.
U svakom slučaju nije nuklearna fizika, a i ako zapne, tu smo da pomognemo (OK, više da razglabamo i pametujemo).

Kao što reče Bata83, mnogo zavisi od toga šta imaš i na šta povezuješ. Turi ovde skenirano uputstvo te tvoje, pa će biti i saveta, a nakon svega se nadamo i tvog uputstva za izvodjenje u DIY varijanti.  :zloca: