Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Evo i moje naftarice. Kadett 1.6 D, 1983, prvi vlasnik, presao nesto preko 250.000 km.


Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Evo i moje legende - stojadin Confort 1979 + Lovato LPG.


... odnosno, ovako je izgledao sa svojih 26 godinas, 2005. posle restauracije...  :whistling:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Izgleda kao nov, odaju ga zmigavci  :aplause:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Hvala, hvala! Da ne pričam koliko je to koštalo :write:, pukli biste od smeha...  :bonk:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Vidim da je confort  ostao bez   originalnih ukrasnih lajsi. Ili je ovo ona prva sajamska (sa četvrtastim farovima) serija  SC sa avionskim sedištima za vozača i suvozača koji je  u opremi imao kompesor za naduvavaje guma.  Ja sam nekada imao GTL 55, najbolja serija stojadina.

Loganovac

Ostao je jer ih nije bilo moguće nabaviti a stare su bile prilično skenjane... Ovo je jedna od prvih serija Conforta, kupljen početkom avgusta '79, a to za kompresor nisam nikad čuo. Što se tiče najbolje serije, tu bismo se verovatno sporečkali... Dakle, nije mi cilj bio da sačuvam autentiku i spremam oldtajmera, nego da maksimalno uljudim auto za svakodnevno akanje... Ove 4 godine se vozio kao nov, "bez ulaganja". Čak je moja supruga prošla bez problema vanredni tehnički pregled na očigled zabezeknutog pandura... Ali je sad opasno "kljoknuo" - bliži se kraj pustoj limariji....  :place:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

#6
A ovo je sreca u nesreci, sve se zavrsilo sa ogrebotinom na vratima prtljaznika.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Dok nisi prisao autu, verovatno je bilo malo tahikardije, polipnoje, hipertenzije, kora nadbubrega odradila svoje...  Strasno.

hobbista

Jadno drvo... :lau:
Ne znam, je bih prvo popušio paklu cigara, popio 5-6 piva, pa tek onda prišao kolima. Mnogo ružno deluje.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Veterinar

Kupio motornu testeru, "Smederevac"...

kiconix

Au, al je bilo blizu. Mene bi srcka strefila, bas si bio lude srece.

krle

 Ja ovo verovatno ne bih preživeo.

Keka

Naslonilo se na auto, legao je do dzadza na zadnjoj osovini, ali se grana naslonila samo u jednoj tacki, i od svega je ostecenje na zadnjim vratima u vidu ovala 8x5 cm. Pri padu, posto se odlomila od drveta na visini treceg sprata, grana se docekala prvo na lisnati deo i onda legla na kola.

Vatrogasci i sumari su je skidali pola sata sa motorkama  :brutal1:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Deda

#13
Vespa Piaggio NV150
Do skora sam imao i SEAT Ibiza 1.2 ali sam ga lepo udomio a ja se resio bede, pa sada idem pesice, busom, sluzbenim, mojim i kako god, bas me ne opterecuje to...
Vespu vozim samo kad je toplo , nije mi sve jedno kad je hladno i ne eksperimentisem jer nisam vise mlad pa da ludujem ili nesto slicno. Uzivam u voznji koja nije brza, naprotiv. Leti svaki dan predjem stotinak kilometara do posla i nazad, nema klimu ko Logi ali je prijatno,lol ...


staracstol

Moja Ljubica, levo od Dace...