Dacia Duster 1.6 16v

prethodna tema - sledeća tema

DUSTER2010

Ovo je moj prašinar. Oprema Laureate + paket look + zaštita prtljažnika (kada) + zaštita ruba prtljažnika + prednje i zadnje zavjesice + kuka + gumeni podmetači sa višljim rubom. Došao mi je 13.08. i do sada sam prešao sa njim 5000km i imam samo riječi hvale, Dobro leži na cesti, dobro ubrzava, dobra zvučna izolacija. Potrošnja, minimalna 7,5L (otvorena cesta 80km/h - 90km/h), čista gradska vožnja 13L.

dzaga

#1
Gume M+S sa pahuljicom ili bez pahuljice?

Komande za audio na volanu?

Podešava li se sedište i volan po visini?

ABS,EDB, ECS-elektronska kontrola stabilnosti, BAS-automatsko pojačavanje sile kočenja, TCS-sistem kontrole proklizavanja pogonskih točkova, HAC-sistem za pomoć pri kretanju na uzbrdici, DBC-sistem za automatsko kočenje prilikom vožnje nizbrdo ?

Možda sam dosadan, izvini.

DUSTER2010

Citat: dzaga poslato 27.10.2010. - 10:06
Gume M+S sa pahuljicom ili bez pahuljice?

Komande za audio na volanu?

Podešava li se sedište i volan po visini?

ABS,EDB, ECS-elektronska kontrola stabilnosti, BAS-automatsko pojačavanje sile kočenja, TCS-sistem kontrole proklizavanja pogonskih točkova, HAC-sistem za pomoć pri kretanju na uzbrdici, DBC-sistem za automatsko kočenje prilikom vožnje nizbrdo ?

Možda sam dosadan, izvini.


Gume M+S bez pahuljice. Naručio sam zimske gume Sava Eskimo i 4 čelične felge. I sjedište i volan se podešavaju po visini. ABS i EDB.

Što te još zanima? Pitaj. :D :D

dzaga

Hoću, kad bude malo više kilometara.

DarioGTI

Puno sretnih kilometara kolega!!  :cul: :cul:


e da, ja još uvijek čekam jednu vožnju u Dusteru  :cool: :cool:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

MajorSoul

Lepo izgleda nema sta.
Jel to bese model 4x4 ili 4x2?

I jesi li uzeo i audio komande na volanu?

Postavi jos slika :D




:wind:
..need more buttons..


DarioGTI

što više gledam slike Duster-a , sve mi se više sviđa...  :zurka: :zurka:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

DUSTER2010

Citat: dzaga poslato 27.10.2010. - 12:06
Hoću, kad bude malo više kilometara.

Sa današnjim danom ima 5000km. :D

MajorSoul

Odlicne fotke :)
Ja sam isto uzeo Lauerete opremu, ali su meni dodatno naplatili mp3 radio i komande na upravljacu!  :hm:


Sto su ti tablice na staklu?

Jedino sto mi se ne svidja (ne kod tvog auta) nego generalno kod Dustera jeste sto su komande za prednje podizace stakala na konzoli, a ne na vratima, takodje komande za zadnje podizace izgledaju smesno kao da vire iz neke piksle!  :Smiley:
:wind:
..need more buttons..

hobbista

Lepo, lepo :)

Komande za prednja stakla su kod svih modela na konzoli, ali navikne se čovek na to :)
Takođe, i zadnje komande su na tom mestu kod svih modela, ali se na to nisam navikao još :(
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

mladja73

Sto rece Hobista covek se navikne na otvaranje prozora sa konzole vremenom. Sada vise i ne razmisljam o tome.

Ma sve u svemu lepo nema sta. Uzivaj!  :too:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Loganovac

Ja razmišljam, jer kad sednem da vozim neki drugi auto ne umem da otvorim prozor... A ne umem ni da zatrubim  :Smiley:


Navika je čudo...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul

Nadam se da ce preci u naviku i ajde ovo napred mi i nije lose, ali ove zadnje komande izgledaju ko da sam ih ja montirao, bolje da bude obicno otvaranje nego tako..
mada ima i prednosti da je na vratima onda bi bilo tesko da se otvori zadnji prozor u toku voznje, ovako izgleda da moze, meni je ovo bitno zbog mog psa pogotovo leti kad se vozi.
:wind:
..need more buttons..

perke21

Lepe fotke. Da li i Duster ima smešnu sirenu kao i Stepway?