stigao mi auto

prethodna tema - sledeća tema

dzule

evo da se i ja pohvalim. pre par dana mi je stigao sandero, laureat plus oprema, komet siva......jupi...ja jos ne mogu da verujem...znaci, auto je stvarno super, i ne da sam zadovoljan, nego....osigurao sam ga kasko i to full, sad jos da nabacim obavezan komplet opreme, patosnice i da stavim presvlake posto su naslednici vec krenuli da ga gaze ko da nije nas....eto, kad stignem da ga uslikam stavicu slike, mada mislim da je pisana rec mnogo vaznija...sad proucavam uputstvo, da sve lepo savladam....da nesto ne pokvarim hehe...inace mislim da cu produziti garanciju na pet godina, jer mislim da za 250 eura to vredi...a da li ce me derati u ovlascenom ili nekom drugom servisu, na isto mi dodje...
nesto mi se cini da su u auto kuci malkice razvalili cenu za patosnice 40 eura i od 60-120eura presvlake a sto je najgore zeni se ne svidja dezen original presvlaka, tako da cu verovatno resavati pitanje kod nekog drugog prodavca.
eto, za sad toliko

Daciaduster

Nek ti je sa srećom! Neka te služi 100 godina! :lux: :lux: :ziveli:

dzule

fala puno...ma ne mora 100, nek radi ko sat pet, sest godina pa ponovo uzmem novi i tako u krug....

milko

Neka ti je sretno i napiši svoje prve utiske,baš me zanima, pošto sam i ja u iščekivanju novog vozila.Koliko si dugo čekao na isporuku?

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Munze


jasho

Ako ideš do BG na buvljaku drugi red ulaz do pruge (stanica NBG) negde 6-7 tezga, ima čovek patosnice za Sandera šivene po modelu, bilo prošle godine  2000 din, ja sam ih uzeo, bez greške! Radi ih neki privatnik mislim da je na NBG, stari merkator ili tako nešto!

krle


mladja73

Citat: dzule poslato 05.07.2010. - 12:13
  zeni se ne svidja dezen original presvlaka


He he... Kako mi ovo poznato zvuci...


U svakom slucaju uzivaj u voznji...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ppejic

eeee...verovatno bi joj se "vise" svideo dezen kod Starih Logana :)


Veterinar


mladja73

Citat: ppejic poslato 05.07.2010. - 13:26
eeee...verovatno bi joj se "vise" svideo dezen kod Starih Logana :)

Zna zena sta valja...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

sphex

Hehe, svaka čast! Nije što imamo isti auto sve sa "najlepšijom" bojom ;) nego stvarno! Benzinac...ili...?
Ja sam uzeo ove originalne gumene patosnice, "zimske". Platio ih čini mi se oko 4000 din.... mrzelo me da tražim pa sam zato i platio papreno u auto kući. U početku mi malo smetao rub ispod papučica nožnih, pa mi se dešavalo da ponekad zaglavim petu. Sad to više ne primećujem, tj. ne dešava se. Zahvalne su za ribanje i pranje.

p.s. a za presvlake srećno, ja sam je imao sa ženom pa smo oboje bili zadovoljni dezenom i kvalitetom originalnih ;)
we brake for nobody!

bmiillan

cestitam, u zdravlju da ga vozis i uzivas
nemoj na silu uzmi veci cekic

dzule

hvala svima na lepim zeljama. zaboravih napisati da je auto benzinac 1,4.  a za presvlake nisam mozda najsretnije napisao. :whistling: original presvlake na autu joj se dopadaju, ali nasi mali hakari, ko skakavci unistavaju sve kuda prodju, pa hocemo da stavimo presvlake, jel' da da bi auto izdrzao onih pet,sest godina...a i da se ja ne bih bas jako iznervirao u sezoni sladoleda, sokova, i svega ostaloga...e a u auto kuci su nam pokazali neke dezene koje se nisu svideli zeni.ma lako cu to resiti, ne brinem se....samo da je ON stigao nama.....i moram da kazem da svi kojima sam se pohvalio, a koji po svojim materijalnim mogucnostima odskacu od mene, mislim na vozila koja voze, niko, ali niko nije rekao "ma mani rumun", " ah, dacia" i sl. nego su komentari bili: stvarno samo toliko kosta, super je, vidi prostor, vidi prtljaznik...