stigao mi auto

prethodna tema - sledeća tema

david


jasho

Citat: sphex poslato 05.07.2010. - 14:34
Hehe, svaka čast! Nije što imamo isti auto sve sa "najlepšijom" bojom ;) nego stvarno! Benzinac...ili...?
Ja sam uzeo ove originalne gumene patosnice, "zimske". Platio ih čini mi se oko 4000 din.... mrzelo me da tražim pa sam zato i platio papreno u auto kući. U početku mi malo smetao rub ispod papučica nožnih, pa mi se dešavalo da ponekad zaglavim petu. Sad to više ne primećujem, tj. ne dešava se. Zahvalne su za ribanje i pranje.

p.s. a za presvlake srećno, ja sam je imao sa ženom pa smo oboje bili zadovoljni dezenom i kvalitetom originalnih ;)


I ja sam imao gumene patosnice i isto mi je noga zaglavljivala na gasu a mislim da ima još ljudi koji su imali sličan problem, zato sam i uzeo ove šivene za sandera i od tad no problem!

Zoran

 Sretna vožnja. Nadam se da ćeš nakupiti lijepih uspomena.

                                                                   Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

bmiillan

Citat: dzule poslato 06.07.2010. - 07:40
ali niko nije rekao "ma mani rumun", " ah, dacia" i sl. nego su komentari bili: stvarno samo toliko kosta, super je, vidi prostor, vidi prtljaznik...

to je prosto neverovatno iako im se auto generalno svidja i kazu bar za stepwaya i da im se spolja svidja i da su
pragovi i one zastite super kada vide gepek tu su prosto odusevljeni kao da ima 500 litara i plazma tv unutra
nemoj na silu uzmi veci cekic