DUSTER II 1.6SCE

prethodna tema - sledeća tema

shole

U petak stigao "prašnjavko" :woo-hoo: . Beli, benzinac,1.6 sce,comfort, srednji nivo opreme. Malo budzet bio skraćen,ali iskreno meni više i ne treba.Sajamska varijanta bila,sa 2 osnovna besplatna servisa,prva godina gratis kasko i vaučer od 200€ za dodatnu opremu.,koji ću iskoristiti za ugradnju parking senzora i kupovinu kadice za gepek. Šta da kažem posle sandera,kao da sam seo u auto drugog proizvođača. Mekano i prigušeno zatvaranje vrata,zvučna izolacija odlična,motor vrlo tih,prostora koliko hoces,mada ni sanderu gepek nije bio mali...Od opreme ima automatska svetla,kožni volan i kožom presvučena ručica menjača,podesivo po visini vozačevo sedište,volan podesiv po dubini i visini,tempomat i limiter brzine,start-stop sistem,hill assist.Radio CD plejer sa 4 zvučnika sasvim solidno odrađuje posao,a i bluetooth konekcija sa telefonom je super. Što se tiče potrošnje,juče sam napravio kraći izlet do F.gore i nazad,prosečna potrošnja sa klimom je bila 5,9l. Doduše baš lagana vožnja,ja i ķćerkica uživali😀




where is a fifth third bank near me
frost bank center near me




bocca

Bravo! Super! Svaka čast!
Koliko sam samo vremena proveo poslednjih godinu i po dana, od kada se pojavio, vagajući ovaj 1.6 sce na Dasteru. Nadam se za koji mesec da ćeš imati vremena za jednu ozbiljniju analizu.
Dotle, uživaj!!!

nik

 :aplause: :aplause: :aplause:

Srećan da ti bude i u zdravlju da ga "potrošiš".

szs

 :aplause:  :aplause: :aplause: :aplause: :aplause: :aplause:
Šta reći? Svaka čast  :hall:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Aleks

Čestitam!  Nek je sa srećom!   :aplause:

Zoran

Čestitam i sretna vožnja
Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

Odličan!

Neka je sretno :)

Napiši neku širu recenziju kad se malo navozaš :)

shole


speedo

Odličan auto.  :aplause:
Neka je sa srećom.
Očekujemo dojmove u narednom periodu :wave:

Veterinar

Dobar izbor. Neka te lepo služi. Taj motor bih i ja izabrao za Dustera.  :aplause: :ziveli:

Damir Oravec

Pravi izbor  :to: Uzivajte u svakom kilometru!

bind

Bravo , da vas lepo sluzi ,uzivajte.

Vladan P

#12
Shole
Čestitam!
Da se nauživaš u vožnji! :to:


PS- Ako mogu da predložim da razmisliš još jednom o načinu trošenja tih 200 evra za dodatnu opremu.

U normalnom svetu (van ovlašćenih servisa) kada za prtljažnik košta 2-3 000 dinara a parking senzori 2000 dinara (Reno Sava ne pravi problem oko senzora).


Šta još oni nude za taj vaučer?

Zajedno smo skupa !

cika mili


goxy