Logan 1.5 dCI 2006

prethodna tema - sledeća tema

atomic

Kolege, ovo je makina koju sam nedavno kupio.
Trenutno ima 97k pređenih km.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

Prelijep auto, čini mi se sličan kao kod našeg Loganovca, koji nema ovo zadnje leptir staklo, ili mi se čini :)

Dobar auto, a lijepa je i tipična vojvođanska ulica, koja me vrati u djetinjstvo i mladost :)

atomic

Hvala, ulica je stvarno jedna od lepših u gradu.

kiconix

Auto izgleda lepo ocuvan ali nije kao Logancev.
U zdravlju da ga vozas.

atomic

Hvala. Inače je Laureate oprema uz dva kompleta ALU felni sa letnjim i zimskim gumama. Da li vi kolege dizelaši dodajte neki aditiv u gorivo? Motor je besprekoran, ne znam da li je to potrebno..

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


nik

Lep, lep.  :aplause:
U zdravlju da te služi.

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Veterinar

 :aplause:  Očuvan auto si kupio.  :ziveli:

Loganovac

Bravo, izgleda ekstra, lep ko lutka a sija ko u bumbara dupe!  :lux:
Želim ti puno prijatnih hiljada kilometara, u zdravlju i sreći da te služi.
Jedino ne znam o kom leptir staklu Mitar govori...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MitarMrgulic

Heh, ne znam zasto, ali bio sam ubijeđen da Logan MK1 ima iza zadnjih vrata ono trokutasto prozorče, kao npr. Seat Cordoba.



Sad gledam po netu i vidim da sam u krivu, jer kod Logana to nema niti u jednoj opciji, osim kod MCV-a koji ima veliko prozorče :)

Dakle, do mene je :):)

LoganBoy

Čini mi se da je bio garažiran. Znakovi su na mestu. Nema ogrebotina. Očuvan. Može da se tera još dugo. Verovatno je i unutra sve super. To je dobra kupovina Logana iz Kikinde.

Ayrton

Citat: atomic poslato 03.05.2019. - 20:16
Da li vi kolege dizelaši dodajte neki aditiv u gorivo?
Ja ne.
P.S. U zdravlju da ga voziš i kupiš drugi!
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Aleks

Ja ne dodajem nikakav aditiv u gorivo,  to umesto mene rade u rafineriji.   :lazy:
Šalu na stranu,  kupujem isključivo aditiviran dizel.