Stop svetlo za Logana

prethodna tema - sledeća tema

staracstol

mnogo hvala, zovem vec sutra

Svarog

@ staracstol
Ja sam imao u rukama Željkove štopaljke, ali one od 9.000, koje su više fensi. Što se kvaliteta tiče nije to loše, sasvim su OK. Ali poenta je u tome što sam ih imao samo u rukama iako sam ih dobio na poklon za mog Logana. Jednostavno, moj logan je Ph2 i to nije pasent jer su one za Logana Ph1, neće moći sinko. Oblik je nešto drugačiji. Naravno, deo štopaljke koji naleže na karoseriju je čini mi se potpuno isti. Ali spolja se ova dva svetla razlikuju po obliku tako da i ako može da se ubudži, to bi izgledalo veoma glupo.

nemanja46

#32

-Jel mislis na ove stopaljke? http://www.dacia-delovi.com/?411,stop-svetla-tuning-black-edition-(set) ?  Stvarno lepo izgledaju  :)

staracstol

@Doravec: Zvao sam, imaju samo zamenske.

Svarog

@nemanja46
Da to su ta stop svetla. Ali nisu za Ph2. A da izgledaju dobro, izgledaju, nema šta. Kvalitet sasvim solidan.

nemanja46

Jel bi prodavao te stopaljke,drugar se interesuje za nih,i  izvinite za  :offtopic: ali su mu skinuli one  hromirane lajsne kod prednjeg znaka,pa ako zna neko gde imaju da se uzmu  nek javi ? :D  :)

Svarog

 :offtopic:
Ništa od prodaje pošto sam ih odmah vratio ortaku koji mi ih je dao. On ih je posle prodavao na Limundu i uspeo da izvuče samo nekih 5 do 6 hiljada.

staracstol

Juce sam narucio a danas dobio stopaljke se led-ovima od zeljkor-a  :woo-hoo:.

Prvi utisak je da su kvalitetno i precizno uradjene. Nisam ocekiva da budu i sijalice u njima al jesu pa sad bar imam dve zute u rezervi  :to:.
Bice jos slika kad se sastavim sa vremenom.

Aleks

Prelep ti je auto sa ovim stopaljkama! Ali stvarno su mu cucnule!
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Keka

Fali najvaznija slika: sa upaljenom pozicijom i ostalim svetlosnim elementima.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Boka

Prva liga. Odlicno izgledaju. :to:

staracstol

CitatBice jos slika kad se sastavim sa vremenom.

Dachaa

Auu izgleda opasno dobroo,cim budes mogao ubaci jos neku sliku leglo je i uz boju auta samo tako  :aplause:  :respect: :respect:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zac

Lepo izgleda, samo da je kvalitet plastike zadovoljavajuci...ali to ces videti tek za jedno do dva leta...kada UV zracenje bude pojacano.  :to:

kiconix

Pesimisto.
Izgleda  :to:.