Originalni MED alarm - zar je to jedina opcija?

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Sa originalnim alarmom dobijaš 4 nalepnice, dve na francuskom i dve na engleskom jeziku. Nije neka sličica, ali se vidi.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Med ima opomenske nalepnice, slikice sutra.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

saša61beograd

Ja sam kao novopečeni vlasnik Logana probao da u Hit-u ugradim alarm (2008.) ali uz sve moje napore i spremnost da platim oko 200evra nisam uspeo.Mislim da je to dobrim delom zbog moje nedovoljne inteligencije za taj poduhvat.
Naime, par dana po kupovini Logana dolazim na prijemno Hit-auta da se raspitam o mogućnostima i ceni originalnog alarma i tada razgovaram sa sledećim osobama:
1.Devojka na prijemu vozila -šalje me kod poslovođe
2.Poslovađa- me šalje kod "momaka koji rade elektroniku"
3.Momci koji rade elektroniku -šalju me kod svog šefa
4.Šef- šalje me u prodavnicu (da vidim koju verziju imaju)
5.Prodavci-šalju me kod glavnog poslovođe
6.Glavni poslovođa:"Nemate potrebe za alarmom,Dačije se ne kradu"

Razgovarao sam sa šest ljudi i ništa konkretno nisam saznao,ni tačnu cenu ni kakav je alarm,ni da li je uopšte moguće ugraditi ga!Lud zbunjenog...
Jedino što sam tom prilikom shvatio da Hit treba izbegavati,bar neki zaključak iz svega.
PS Jedino oko čega su se svi oni složili je da ugradnjom alarma van ovlašćenog servisa gubim garanciju!

zac

U Hitu, znaci je.e lud zbunjenog....    :bonk:  Ja kad sam podigao auto, sutradan otisao u Boris-Alarm, i stavio Cobra alarm, oni mi rekose "A garancija, jesi siguran?"  :ha:  Ma reko stavljaj, bole me usi za garanciju, i onako ga sutra teram kod tasta u garazu na rasturanje , pa antikorozivna zastita. Gledali su me, u najboljem slucaju kao da sam  :fiju:.

Andrix

Da obnovimo temu, i ja sam isti dan po preuzimanju auta otisao i ugradio alarm kod Borisa, radi perfect do danas, a za garanciju po servisima nikad nisam imao problema niti me ko pitao.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

DrJekyll

Neće ni pitati sve dok se (ne daj bože) ne desi neki problem i to sa elektrikom. Kod njih je sve app....
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...