Cene delova-komparacija

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

kolko je izmjena silent ili selent blokova komplicirana? kolko bi za to uzeli u ovlastenom sevisu?
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

zeljkor


u prilogu cenovnik "DACIA CLUB NIS"
Novi delovi za sve modele Dacia vozila - www.dacia-delovi.com ; 065/55-55-358

dejanz

Filter vazduha Mann C 2672/1 - cena 895.00 din, prodavnica http://www.atrasuo.com/kontakt.htm


zeljkor

I kod mene je Mann 900 din
Novi delovi za sve modele Dacia vozila - www.dacia-delovi.com ; 065/55-55-358

Gisa

Da li neko zna gde ima da se kupi povoljno zadnje stop svetlo? ja gledao u hit autu cena prava sitnica 6000 din, a kaže mi lik da su pre prodavali farove stop svetla i ostalo po nekim povoljnijim cenama ali to je valjda bila neka mala privreda pa su prestali.

kiconix

TTD, juzni bulevar, staklo zadnjeg stop svetla 1200 din (pre jedno mesec dana), ili ceo stop 4000.

Boss

Željko iz Niša oko 3400 ceo stop sa brzom poštom,imaš ga ovde na oglasima.

Boris

Teško mi je razmišljati u dinarima, ali evo malog izvadka iz cijenika u RH. Nedavno sam (pametan kao što jesam) ogulio cijelu lijevu stranu auta i skoro sam dobio srčani udar od cijene nekih dijelova. Sve ono za što nisam našao zamjenski dio mi se učinilo skupo.

Ona lajsna na vratima je bila cca 4813 dinara [cca 48 EUR] (pišem cijene u dinarima da brže sjedne koliko su me oderali, cijela priča stoji ako je tečaj koji sam našao na netu OK. AKo sam našao neki pretpotopni podatak onda gledajte Eure) Tečaj sam uzeo s ove stranice http://www.krstarica.com/lat/kurs/

Zamjenski prednji lijevi blatobran 5500 dinara.

Još je sve to super i odlično, ono što mi je prelilo čašu je cijena one glupave kromirane lajsne na masci napred. 7360 dinara !?!?!

:ljut: :ljut: :ljut: :ljut:

Keka

Klasika, deru na rezervnim delovima. Ja sam desnu polovinu plasticne mrezice u braniku platio oko 20 eura  :fiju: nema vise od 20 grama plastike u njoj.

Lepo sam rekao onomad: kupis vulgarisa, pa ga rasturis i prodas u delove i zaradis duplo.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Citat: Boris poslato 27.03.2010. - 21:57
Još je sve to super i odlično, ono što mi je prelilo čašu je cijena one glupave kromirane lajsne na masci napred. 7360 dinara !?!?!

:ljut: :ljut: :ljut: :ljut:

Borise, da li  su tačne ove cene iz  Dialogisa u HR?


Boris

Hmm....

Ti me pitaš nešto na što ja nemam odgovor.

Cijene koje sam naveo gore su cijene koje mi je izrekao mehaničar i ono što sam platio, ako me je (a mislim da je) oderao onda sam magarac. Za sve sam dobio račun, kojim naravno mogu rit obrisat :D Ako ti sad tvrdiš da je to puno manje u RH ona će mi uši još malo narasti.

Iskreno, neznam!

Boris

stalker

krle ne znam jesu li ove cijene ovakve ali one koje si meni vadio iz Dyalogisa su ili takve ili nešto malo veće.

E sad, ko tu koga, to je drugi par opanaka.  :ljut:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Loganovac

Nema potrebe da se zamaramo pretvaranjem cena u dinare, svi dobro baratamo Eurom, pa predlažem da tako i pišemo cene, dinaraski iznos fluktuira i, na žalost, verovatno će dinarske cene u ovim postovima posle nekog vremena izgubiti smisao.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.