Bluetooth problem

prethodna tema - sledeća tema

Vukasin

Pozdrav. Vozim Daciu Logan Life 2015 sa radio/bluetooth opremom i imam problem prilikom korišćenja bluetooth-a. Sve je pravilno povezano i kad startujem auto telefon se normalno poveže i liste poziva i imenik. Međutim, ukoliko pokušam da zovem ili mene zovu konekcija se izgubi na 2 sekunde, ponovo se uspostavi i onda sve funkcioniše. I to se dešava samo kod prvog dolazećeg ili odlazećeg poziva, posle je sve ok. Da li je neko imao sličan problem? Da li je možda do telefona? Imam Alcatel Idol X. Hvala.

Ivan

Probaj za početak sa drugim telefonom. Ako neko od prijatelja ima drugi telefon, probaj pa ćeš odgonetnuti da li je do telefona ili je nešto drugo.

staracstol

Ja imam Alpine radio sa BT. I on ima zestokih problema sa Alcatel telefonima. Generalno sve na Androidu ispod 4 je zlo lose sto se tice BT. Probaj neku Nokiu kao C5 ili C3, ako i tad zaribava onda mozes razmisljati o radiu. Ozbiljno, probaj.

vujanovgoran

Moj je Logan II 2013 godiste,  bluetooth mi funkcionise besprekorno.  Ranije sam imao Samsung 3, a sada Lenovo A536. Probaj sa nekim drugim telefonom.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

ivan-bgd

Da se ne ponavljam ali...imam lg bluetooth handsfree radio aparat i dešava se da nekada pobrljavi i izgubi vezu sa telefonom.I uvek je problem bio u telefonu-prestigio pap4500.Izvadim bateriju,vratim i sve radi normalno.Ne dešava se često ali kad se desi to je to.Tako da kao što kolege rekoše uzmi neki drugi telefon i testiraj ga par dana.

Andrix

Kod mene na Sanderu 2, nikada nije bilo problema ni sa povezivanjem niti sa gubitkom veze, probano sa vise aparata. Tipujem da je do Alcatela.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

goxy

sve besprekorno funkcionise i na starom samsungu a i na ovom novom na pipkanje  :)

ropee

Mora bit do telefona, poneki telefon se konektira ali neće preuzeti liste poziva i imenik, dok drugi telefoni rade besprijekorno.

Vukasin

Probao sam da uparim još jedan telefon Nokiu C3 i ona radi bez problema. Posle kad sam vratio na Alcatel sve radi kako treba što se tiče povezivanja i nema više gubitka veze pri uspostavljanju poziva. Ne znam šta sam uradio, ali sad radi :)

Međutim, imam sad drugi "problemčić". Kad telefoniram preko BT neki se žale da me očajno čuju, da sve krči i da je nejasno, dok drugi kažu da se prepozna da pričam preko BT ali da me ok čuju. Kontam da to nije do BT niti do mog telefona, ali ako je neko imao slično iskustvo neka javi. Hvala svima. Pozdrav.

staracstol

Nisi uradio nista. Problem je u Alcatel-u i pojavice se ponovo. Prosao sam kroz istu pricu i to sa dva Alcatela (ot-991 i ot-8000d). Na kraju ces odlepiti, baciti taj Alcatel, uzeti neki drugi telefon i zaboraviti na probleme sa povezivanjem. Ponavljam, nisi resio nista. Problemi ce se opet pojaviti.

Vukasin

E jbg, taman se ponadao :) Pa ako krene da se ponavlja, menjaću fon. Hvala.

gandjelic

Citat: Vukasin poslato 04.06.2015. - 13:35
Pozdrav. Vozim Daciu Logan Life 2015 sa radio/bluetooth opremom i imam problem prilikom korišćenja bluetooth-a. Sve je pravilno povezano i kad startujem auto telefon se normalno poveže i liste poziva i imenik. Međutim, ukoliko pokušam da zovem ili mene zovu konekcija se izgubi na 2 sekunde, ponovo se uspostavi i onda sve funkcioniše. I to se dešava samo kod prvog dolazećeg ili odlazećeg poziva, posle je sve ok. Da li je neko imao sličan problem? Da li je možda do telefona? Imam Alcatel Idol X. Hvala.
Isti slučaj. Dok sam imao ALCATEL idol x stalno mi je pravio probleme. Isključi se pa ga ne prepozna i sl. Sada imam meizu m2 note i sve radi besprekorno.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока