logan styling farovi i stopke

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Kakvi su to kablovi i papucice kad se na manje od 5A tope  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


staracstol

Sa mnogo plastike i malo bakra. Detalj koji sam prevazisao. Krivo mi je sto jednostavno nema mesta gde covek moze da pazari dobru robu u NS pa na kraju ugradjujes releje jer njih imas. Oj Srbijo Kubo jedna te jexo h4 muski dzek, da te jxbo.

Loganovac

Lepo se to zove aftermarket - spolja gladac, iznutra jadac. To ne da nije moralo, već očigledno nije ni moglo da prođe bilo kakvu krštenu homologaciju.
Međutim, nadam se da ćeš uspeti makar "štapom I kanapom" da prevaziđeš problematiku, a daj Bože da je samo to što se do sada pokazalo...  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

#93
Vidi, ima aftermarket delova da su superiorni fabrickim a ima i ovih pomenutih. Taj harnes nije deo fara vec neki medju element, zica za zmigavce u faru je dvaput deblja. Te farove sam morao da isteram iz sistema, svidja mi se kako cuce a i originalni su u supi tako da imam fallback. Da ih nisam stavio, ojo bi se od muke. Jbg, jace je od mene. Da ima nekih napucanijih, ja bi uzo al to je sto je.



zac

Znaci nema podesavanja iz kabine, losa instalacija , pitanje je i pravilnost svetlosnog snopa....jednom recju, glupo a skupo.  :bonk:

staracstol

Nema podesavanja iz kabine, tu se slazemo. Sto se prilagodnog harnesa tice, grejao se jer je moron stavio sijalicu pogresno pa se zbog lose mase bukvalni laspala od toplote. Sad stoje kako treba i nema grejanja. Snop je dobar i jasno definisan. Ato se tice podesavanja iz kabine, jbg, ima na faru pa ce da posluzi, ino je tako i kec i jugara pa niko nije umro. Zadovoljan sam jako

roolet

Dobro izgledaju, baci jos koju fotku iz bliza  :aplause:

zac

Ti si zadovoljan, a to je najvaznije.  :dobro: