Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

Upravo. Meni je naslon sa buvljaka od 10eur trajao godinama.

Ayrton

Meni traje još uvek.
Kupljen u Metro-u, pre devet godina, 870 dinara, baš sam pre neki dan bacio kutiju...
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!


LeNgenda

Kada bi bilo za Sandera Mk1, ne bih razmišljao ni sekunde, nema bušenja, bocneš ga u rupu i lagodno nasloniš lakat.

Ovako naći Armster originalni je baš teško.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

glavonja3

Ja bih ovo rado posedovao, ali me odbija kolicina novca koja se daje za slanje robe, pa sam odustao zasad.  :(

kovdejan

Citat: glavonja3 poslato 12.06.2021. - 21:28
Ja bih ovo rado posedovao, ali me odbija kolicina novca koja se daje za slanje robe, pa sam odustao zasad.  :(

Ima i sa manjim poštarinom, nadam se da će se uskoro "poštarina ludilo" vratiti u normalu. :)  Npr. ovaj model:
https://www.aliexpress.com/item/32920623484.html?spm


Mene više brine koliko je to stvarno kompatabilno, pošto ima različitih komentara.

glavonja3

Mislim da ovakav tip naslona nije bas za naSLON tj. na njega se nikako ne treba oslanjati svom tezinom. U svakom slucaju nikako ne moze onako kako bi se olanjalo na naslone sa metalnim sinama i busenjem u armaturu kola. Meni licno su veoma zanimljivi jer prvo sam mrsav i nemam tu jacinu (tezinu) a drugo meni treba samo da oslonim lakat pri dugim voznjama. Da mi laktovi budu na istim visinama, posto levi se vec naslanja na vratima. 50$ nije mala cena, ali sam blizu da narucim pa kud puklo da puklo (samo da ne pukne naslon  :palica:).

Keka

U Spider autu imaju sasvim korektne naslone za ruku. Nema dostave, isprobas na licu mesta.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kovdejan

Jeste, nego je ovde zgodno što ne treba ništa da se buši. Odstraniš naslon kasnije i kao da ga nikada nije ni bilo.

Meni su iskreno najprivlačniji oni originalni što stoje na naslonu sedišta, pre svega jer su najpraktičniji. Pomera se uvek kako se pomera sedište, plus točkić za podešavanje naslona nije zaklonjen i slično. Ono što me odbija od njega jeste to što treba rasklapati naslon, a naročito što treba da se seku sunđer i platno. Strah me je da kasnije ne krene dalje da se cepa sedište od tog mesta. :)

dekiv68

U spajderu ugrađen naslonn za ruku i štitnike bočnih stakala pre više od 5 godina, za oko 100e. Izgledaju novi i funkcionalni kao da su juče ugrađeni.

Andrix

Da li ste videli naslon kod novog Dastere, gledeo sam neku opremljenu verziju za Svajcarsku. Obicna poluga /motka/ koja stoji na naslonu vozacevog sedista, na suvozacevom nesto ga nisam primetio. Mislim da nisu ni namenjeni vecem pritisku od tezine ruke, osim kod drugih kola-fabrickih koji imaju stabilnu-fixnu osnovu. I ja sam u potrazi za istim vec duze vreme, samo nikako da svratim do tog pauka da isprobam.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

glavonja3

Ovi sto se reklamiraju Auto pauku Armster i Original, jesu li oni na srafljenje, busenje, kacenje... Zna li ko?

dekiv68

Original je šrafljen na dva mesta (ako se dobro sećam, moraću da proverim sa lampom).
Andrix, nije obična motka, već gornja površina može da se pomera napred-nazad u zavisnosti od potrebe. kada se podigne poklopac pojavi se solidan skladišni prostor u koji staje mala bocu za vodu, novčanik, dokumenta, naočare, USB fleš i sl. a sve ukupno može da se podigne, obično ako se suvozač ne snalazi sa zakopčavanjem pojasa. Pogledati na https://www.spiderauto.co.rs/?menu=pregledartikle&kat=409&gkat=4

Vladan P

Andrix je mislio na drugi tip naslona koji se sada ugrađuju u Stepway i Duster i koji jesu jedna ''obična ručka'' koja izvire iz boka naslona.

Vidi se na 2,55

[/youtube]
Zajedno smo skupa !

glavonja3

Nije lose ni ova rucka na naslonu za naslanjanja lakta. Ima li to negde kod nas ili kod Alibabe?