handsfree bluetooth retrovizor

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Juče sam kupio handsfree bluetooth retrovizor,međutim pošto imam telefon sa dve sim kartice nisam mogao da čujem zvuk pozivaoca preko zvučnika na handsfree-ju.Kažu da je zbog telefona .Ima li još neko ovakvo iskustvo?


P.S.Prodavac je svoj telefon koji je običan tj sa jednom karticom probao i sve je ok.Lepo se čuje preko zvučnika na handsfree-ju

staracstol

To nema nikakvog smisla. Broj kartica je relevantan koliko i broj pera u gavranovom repu. Aj ti lepo izlozi sledece: Koji je to telefon? Da li ima dual bluetooth il single? Daj sliku i model tog retrovizora da mu nadjemo specifikacije. Ja imam bluetooth radio i primetio sam da npr Sony Ericsson iako je povezan preko bluetootha ima posebnu opciju gde zelis da se poziv prosledjuje, na slusalicu il na bluetooth uredjaj.

ivan-bgd

Telefon je samsung c6112 dual sim a handsfree je http://www.hidxenon.rs/default.asp?T=20&N=Bluetooth%20Hands%20Free&G=570&Page=1&NIVO=1

P.S.E sad dal' je dupli bluetooth na telefonu ne znam.Znam samo da se telefon upari sa handsfree-jem ali neće da prenese zvuk pozivaoca na handsfree.Nisam probao da me pozovu na drugu karticu da li bi radilo :ne:.Mada mislim da nema veze pošto mi je bilo ok sa bluetooth slušalicama koje sam imao za na uvo

staracstol

Jel baca na tu slusalicu sto je deo retrovizora?

ivan-bgd

Ne .Ne čujem uopšte sagovornika preko te slusalice

staracstol

Kad se spoji preko bluetootha, u kom modu se spaja? Imas nekoliko profila. Jedan je hends free, jedan je wireless headset, jedan je in car set itd. Nisu slusalica i auto radio isti profil pa verovatno nije ni retrovizor.

ivan-bgd

Svi modovi probani tj ima dva ,za utišavanje radija i bez te opcije.Ne vredi ,neće da se prenese zvuk sa telefona na handsfree.Kažu zbog toga jer je dual sim a kakve veze ima nemam pojma :ne:

staracstol

Ma ne, ne sto je dual sim vec sto nije crven  :Smiley: . Probaj na retrovizoru da pregledas meni i opcije jer to sa dual sim je skidanje, moj kum fra neku dual sim Nokiu i konektuje se kod mene  kolima bez problema. Konektovao sam i samsung D780 koji je takodje dual sim i na radio u Logi i na neki hands free sto se bode u upaljac sto sam imo u Forci i radi, skidaju te polupismeni kapucineri koji neznaju nista o robi koju prodaju.

ivan-bgd

To da ne znaju ništa o robi koju valjaju je istina.Ja sam konektovao ovaj telefon kod ćaleta u kolima isto na handsfree bez problema.Doduše to je običan PAROT bez ekrana.Krivo mi što me takva glupost zeza.Dobih pare za rođendan das baš to kupim jer mislim da je korisna stvar a nisam ni znao da moram i telefon da menjam :gun: :bonk:

staracstol

Polako, polako, siguran sam da moze i bez kupovine.

ivan-bgd

Polako ne polako, vratiše mi ljudi pare a ja njima handsfree.Neki njihov kolega isto pokušavao da poveže samsung sa dve katrice i nije uspeo tako da nisu znali da mi razjasne problematiku nemogućnosti funkcionisanja mog telefona preko zvučnika na tom modelu handsfree-ja :ne:

staracstol


ivan-bgd

Ti  ako nešto saznaš što bi moglo da pomogne javi :ne: :ces:

staracstol