Stop svetlo za Logana

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Narucio sam od Zeljka levo stop svetlo,danas mi je stiglo i kvalitet nije ni priblizno kao onogo starog ali ok nije mi to toliko vazno,samo uopte nece lepo da legne na karoseriju zinulo je malo sa leve strane,ali ajde i to da zanemarim.Problem je ovo sto ja vise nemam svetlo za maglu,nije mi jasno ovo nikako :ha:  :conf:


Moracu da pozovem da pitam dal ima da ovo dole bude crveno kao na originalu..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Sir Oliver

Sad ima da ti sija k'o na Vembliju kad ideš u rikverc...   :jea:
I drink to make other people more interesting.

staracstol

Pa neće, sijaće samo desna, imaće doduše belu maglenku da se manje vidi u magli, al u rikverc će sijati isto.

Boka


Dachaa

Pa da rikverc sija isto a maglenka je sad bela,ali kad idem u rikverc mogu da upalim zadnje svetlo za maglu pa ce biti kao rikverc..
Platio sam 2500din.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol

Vidi, iskreno to što je belo je manji problem. Stavi se crvena sijalica ili led sijalica pa je problem rešen. Ima ta simetrija neku draž. Mene brine onaj deo o nekvalitetu plastike pa bi te zamolio da elaboriraš razlike u odnosu na original i baciš slike tog zazora koji je zinuo jer sam planirao da pazarim nove štopaljke sa belim žmigavcem.

Loganovac

Svaka ti ka' vladikina!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Svjetlo za rikverc koje može posebno da se upali i ugasi po želji mora imati kontrolnu lampicu kod vozača...
Sam svoj gazda - vazda.

staracstol

Pogledaj na kojoj strani stoji volan na Mahindri Verito (Logan)

A pogledaj gde stoji maglenka a gde rikverc

Misterija resena, znaci, to je stopaljka od kola sa "pogresnim" volanom.

VaskezNS

#9
Na pogrešnoj strani ili ne, al ga napraviše, srednja konzola sa motivima drveta, koža, (sirena na volanu)...ozbiljno razmišljam da pustim brčiće  :)















Sorry za  al morao sam :offtopic:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Dachaa

Kvalitet plastike ne moze da se vidi na slikama ali evo koliko je zinulo,moze da se ugura kljuc i jos malo ima lufta,na ono belo svetlo sam se nekako i naviko,sta cu..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol

Vaistinu zazor. Nego, vidim gore lepo naleze. Da li je ceo stop izbacen od karoserije dole ili je jednostavno pogresnog oblika? Pitam u fazonu dal je moguce da pozadi nije dobro odradjen onaj deo sa ona dva plasticna siljka-vodjice pa da se tu nesto doradi da legne na mesto. Btw, jel zna neko posto su oridjidji stopaljke? Takodje, dal je u kompletu bila i ona ploca sa sijalicnim grlima il samo plastika?

Dachaa

Stopaljka gore naleze super ali ovde gde sam ubacio kljuc pa skoro skroz do dole ima zazor da moze da upadne kljuc.Nije bila ona ploca sa sijalicama ona je ostala moja stara,samo je isla stopaljka ovako..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

speedo

Probaj ofarbati "rikverc" onim sprejom za štopke...on nije skup i rješenje može biti jednostavno i elegantno.

Boka

Ja bih na tvom mestu poslusao Zorana, samo sto bih otisao kod krstenog auto elektricara i trazio da mi poveze desno rikverc svetlo sa ovim novim koje si ugradio, tako da se oba svetla pale istovremeno kad ubacis u rikverc, a instalaciju lepo sprovesti i sakriti zicu. Mnogo vise ce ti trebati to svetlo za rikverc nego zadnje svetlo za maglu.