Preporuka za limarsko farbarsku radionicu u Beogradu

prethodna tema - sledeća tema

milos1

Moze li molim vas neka preporuka za nekog limara i farbara u Beogradu? Udario me GSP otpozadi i verovatno ne moze da se pegla lim jerkoliko razumem ima dovostruki lim na gepeku i mora ceo deo.


vladimiris

Takodje neka preporuka za farbara N.Beograd, Zemun...

bugi

#2
Ako mislis na gepek vrata naravno da moze da se pegla, manje vise sve moze, ja mogu da ti preporucim u visnjici, preko pita trudbenika servis(ne mogu da se setim kako se zove), uglavnom kad skrenes na slanacki put, posle 700-800 metara je krivina, na kojoj je desno trudbenik, i samousluzna perionica, a levo servis, mislim da je adresa slanacki put 50 ili 51. Skuplji su ovako za 10-15 evra  po komadu, al urade perfektno, nema boga da vidis da je radjeno, i mozes i preko osiguranja da uradis.

milos1

Nikako ne mogu da nadjem na google ili google mapi taj servis. Lepo si objasnio, valjda cu ga naci. Trebalo bi preko osiguranja sve to da zavrsim. Videcu da odem sutra/prekosutra da vidim da li moze i kako i koliko sve to kosta? Hvala na preporuci!

bugi

#4
Inter-auto doo je firma. Videces ima velika tabla, imaju i sajt, pa mozes da pozoves.
U sustini moj savet ti je da odes prvo u servis, da pogledaju auto, i da ti kazu sta se menja/popravlja, jel zna da bude tipa slomljen nosac branika i slicno sto se ne vidi kad odes u osiguranje na procenu stete, pa ces se lakse izboriti u osigiranju...

szs

Kao što naslov kaže
Potrebna preporuka za BG
Limar i farbar

Ništa značajno, malo čukanje na starom Sanderu 1.4
Prednji vezni i hauba

Zamolio bih telefone na priv poruke
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Midzi

Potrebna preporuka za limara i farbara.

Nije ništa strašno, ogrebana zadnja desna vrata pri dnu i malo je iskrvljena sajtna.

Unapred hvala


slavko_bgd

"Autocolor BT"
Zemun-Altina. Stari naziv ulice i adresa je Justina Popovića 75G .
Novi naziv ulice od nedavno je Slavka Simića ali ne znam tačan broj u ovom trenutku.
Nije ni važno, sve se nađe na internetu pretragom "autocolor bt"

Ozbiljna ekipa koja radi ozbiljan posao po normalnim cenama. Rade i preko osiguranja i imaju firme kao stalne klijente. Ja ih znam dugo i ne menjam ih.

https://www.google.com/search?q=autocolor+bt&rlz=1C1GCEB_en&oq=autocolor+bt&aqs=chrome..69i57j69i61.6926j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8
https://www.instagram.com/autocolorbt/?hl=en