GPS

prethodna tema - sledeća tema

Ljota

Drugovi i gospodo, na koji način aktiviram "glasovno navodjenje" na GPS navigaciji


Postoji opcija koja iskljucuje glasovno navodjenje na gps-u  ukoliko je ukljucena funkcija koriscenja glasovnog navodjenja preko radio uredjaja u kolima! Potrebno je iskljuciti funkciju navodjena preko radio aparata sto ce ti omoguciti glasovne komande na gps-u!  :write:

Highlander

Bravo, majstore, to se čini logično.
Bluetooth je bio uključen, upravo sam provjerio. To je, rekao bih, jedino što nisam provjerio kod uredjaja, da ga povežem sa radiom. Ja nisam dirao Bluetooth do sada, pa mi nije ni palo napamet. Napolju mi je -5C, pa mi se ne izlazi, ali sutra ću obavezno probati, pa vam javim. :lux:
Nije džaba onaj EI bio baš u Nišu !  :ziveli: :friends: :dobro:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

zac

Ako dolazis u Bgd..javi se, i ne treba ti GPS..  :ziveli:

Ljota


Nije džaba onaj EI bio baš u Nišu !


Jos uvek je tu! :ziveli:

Highlander

Ljota - Uh, izvinjavam se ako sam "zvučao" zlonamjerno, stvarno mi nije bila namjera.  :bonk: :bonk: :bonk:
:ziveli: :friends:
Žac - 1.000 %  :ziveli: :friends:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

silent

Sad sam se setio da sam pre par godina kupio Bluberi GPS, instalirao iGo primo i isto, glasovno navođenje nije radilo. Rešeno je u servisu, instalirana druga verzija iGo-a.

miki-bgd

@Highlander
Uvek postoji resenje, ali pored njega i ono jednostavno  :too:
Citat: žac poslato 02.11.2015. - 22:03
Ako dolazis u Bgd..javi se, i ne treba ti GPS..  :ziveli:
Svakako  :ziveli:

VaskezNS

Kao što reče kolega ljota, isključi "FM" opciju na GPS-u i glasovne komande će vratiti na svoj zvučnik. No sa "FM" opcijom uvek ih možeš naći upravo na svom radiju na dve frekvencije (tako je kod mene), samo gledaj da ti je kabel napajanja uključen u GPS, služi mu kao predajnik-antena.
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Ljota

Napajanje i treba da da je ukljuceno jer je autonomija uredjaja mala! :write:

ivan-bgd

I ja sam ugasio bluetooth na telefonu i time sa handsfree-a i navigacija progovorila....