GPS

prethodna tema - sledeća tema

Zare82

jel ja to mogu da ubacim na moj?! mislim posto je pod garancijom i tako to...?!!/ da ne bude posle,prckao si nesto po softveru i izgubio garanciju...>!??!?!
Zaljudjenik!!!

mrsp

Sačekaj da prođe garancij.Nije baš toliko zapelo  :wave:

Keka

Ili zanovi mape preko sajta proizvodjaca.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zare82

ok hvala  :aplause:
Zaljudjenik!!!

david

Ja skinuo u Zte i kako sad da to instaliram?

Vladimir

Ako imas instaliran Igo My Way ili Igo Primo na Androidu, prikaci tel na komp i samo zameni staru mapu sa ovom novom koju si skinuo.
Igo folder se obicno nalazi na mem. kartici a putanja za mapu ti je sledeca:iGO/content/map

david

#261
Ja sam sad ukljucio ono klasika kopi paste pa ako zeznem ja cu da instaliram staru mapu. Ima zemalja koje me ne zanimaju njih mogu i da skinem. Javljam kako sam prosao. Ima iGO my way. Hvala.

P.S.

Rado odlicno na Zte Skate, do sada nisam imao ulice po Zemunu, novi deo AP koji ide za Dobanovce na AP ZG-BG i vidim da ima most na Adi. Kad sam bio u HR neke nove raskrsnice nisu bile ucrtane onako kako treba ali je sve ostalo slicno npr umesto semafora imate sad novi kruzni tok sto oni kazu rotor. Videcemo kad budem tamo. Prezadovoljan sam sada pogotovo zbog Zemuna jer dosta puta idem tamo a nemam u mapi ulice.

Hvala Vladimiru i mrsp-u i naravno kiconixu jer da nisam video njegov komentar da sljaka dobro na Zte nebih obratio paznju.

Keka

Uzeh danas da ubacim gore pomenute nove mape, kad ono medjutim-Mio Moov 200 se spontano otvorio. Baterija se naduvala i otvorila ga. Bez baterije (samo na kabel) nece da radi.  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!



vujanovgoran

Mislim da takvu navigaciju imas na Avia pumpama za 4500din, ako skupis 25 poena. Veoma je dobra ponuda.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

nik


silent

Da odgovorim sam sebi, ova blueberry 2go779 navigacija je tezak krs.  :ljut: Uzasno los ekran, usb kontakt koji se prekida itd.

Vratio sam je, dodao sam hiljadu dinara i uzeo ovo: http://www.blueberry-eu.com/index.php?mact=Products,cntnt01,details,0&cntnt01hierarchytemplate=Sample2c&cntnt01detailtemplate=detail_products&cntnt01category=active&cntnt01sortby=product_name&cntnt01hierarchyid=3&cntnt01returnid=34&cntnt01cd_origpage=34&cntnt01productid=79&cntnt01returnid=34

Za 12.900 se dobije 7'' tablet, punjac za kola, kucu, i usb kabl, 8 gb micro sd kartica i drzac za kola. Nije mi jasno cemu onda sluze gps navigacije kad tableti sa gps-om nude to isto + mnogo vise za prakticno isti novac....

ivan-bgd

Pa nekome ne treba tablet jer ima lap top pa kupi navigaciju...ili ima android telefon pa ne kupi navigaciju,ili ima tablet pa ne kupi lap top i navigaciju...mnogo kombinacija..a neko ima love i lud je z a tehnikom  pa kupi svo troje  :too:

david

Uzeo sam zte grand x in, prbacio u njega iGO navigaciju ali rezolucija je manja. Sad je 960x540 gde da skinem apk za to. Moze i ovako da sljaka ali kad je rezoucija veca bolje veca. Hvala.