GPS

prethodna tema - sledeća tema

ivan-bgd

Preporuka za ubacivanje novijeg IGO programa  u GPS? Gde i koliko?.Pošto mi prijavljuje da su mi mape zastarele.... :ces:

sibelius

za ubacivanje iGO u mobilan treba samo da skines program sa neta plus karte.
za ove druge uredjaje nisam siguran ali sam cuo da i to poprilicno lako ide. prosniraj malo po netu.sigurno ima neka informacija

mrsp

Имаš ovde sve što ti je potrebno http://www.gps-srbija.com/index.php 

Dadokg

Kome trebaju mape jugoistocne Evrope neka se javi na pp. Ovo se odnosi za Igo za android ne za navigaciju.
Ako neko ima mape  ostatka Evrope takodje neka mi se javi, da dopunim bazu mapa na telefonu.

LeNgenda

Samo da potvrdim da iGo na Androidu sljaka bez ikakvih problema, ja se odusevljavam vec nekoliko dana, uzeo ZTE Skate, GPS signal nadje maltene odmah ako si napolju, bez asistencije GPRS-a, instalirao Contrast-ovu mapu za Srbiju iz novembra prosle godine (nema novija) i ima svaka sumska stazica, rekalkulacija rute je jako brza, rute su za sada razumne, a ekran je 800x480 i 4.3 inca, bistro kao `ladna voda.

E jedino sto mi je Timotije razgovetniji od Nevene. :D
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Zare82

E bas super dvaput sam procitao sve i dalje nemam pojma sta da uzmem...
Cenovno nasao sam neki Prestigo za oko 11ooodin i svidja mi se,ima kpl detaljno evropu i naravno srbiju....meni je ok...e sad ne znam da li neko ima da kaze nest o njeomu kao prozivodjacu...kao italijanski brend naravno pravi se u kini....treba mi pouzdana navigacija.....nista vise....naravno,ne bi bilo lose da mogu s njim da pustim neki filmic ako moze,ali u radnji nisu znali da mi kazu...jel to da li moze da pusti film ili ne zavisi od programa koji poseduje?!?! da li ja mogu naknadno kad ga uzmem nafilijem s programima i cisto ponekad pogledam i po neki filmic?!??!
ps. drugari treba mi brz odgovor od nekog ko zna,jel pare me svrbe, :)) a i ide zima potrosicu na gume :))) HVALAAAAAA!!!
Zaljudjenik!!!

manijac

Kupi  ZTE Skate imaces jos i extra tel. pored svega sto zelis.
Ja ga imam i radi kao mnogo jaci konkurenti cenovno u klasi ekrana od 4.3"

Zare82

hvala ali ipak bih posebno navigaciju,...imam te pametne telefone i ne pase mi.....treba mi nesto jednostavno,ali hvala u svakom slucaju na savetu!
Zaljudjenik!!!

staracstol

Kad ukljucis iGO na smart fon-u ono sto vidis je u piksel identicno onom sto vidis na navigacionom uredjaju, nema sta da ti ne lezi kad je isto. Isto dodirujes ekran ko na navigaciji, displej je iste velicine itd. Ja sam prodao svoju navigaciju (Galeb iliti MAG) kad sam instalirao iGO na Alcatel ot991 (vip droid xl) koji sam ionako dobio za 1din. Znaci nema nikakve razlike ni gubitka, samo dobitak u vidu jos nekih programa koji su korisni u autu (vidi temu Android) i za razliku od navigacije tel je uvek sa tobom.

david

Tako i ja imam iGO na Zte Skate. Tek sad vidim koliko sam vise trosio goriva prelazeci duze relacije.

Aleks

Koristim Prestigio 5150 full eu skoro godinu i po dana, prezadovoljan sam. Srbija je odlicno pokrivena kao i Grcka i to sa mapama iz 2010. god. Mireo softver radi odlicno, jednostavan za koriscenje sa dosta korisnih opcija. Neznam koji model tebe konkretno zanima, ali ovaj koji ja imam preporucio bih u svako doba.  :wave:

Zare82

...budala nisam zapisao koji je modeli ima svuda po gradu...ima onaj osnovni za oko 8000din ovaj za oko 11000dina...i neki od 140000din u toj klasi...onaj prvi samo srbija ovaj drugi scela evopa detaljo a treca valjda sam vozi :)))
Zaljudjenik!!!

mrsp

Ja koristim Prestgio 430 od pre 3 godine(znači praistoriski)I prezadovoljan sam.Ubacio sam Primo 2.2 i mape od pre 20 dana.Tako da koji god da uzmeš nemoj da bude ekran ispod 4,3 inča i da bude Igo jer je najlakše nadograditi. Imaš na svakom ćošku  mape a i sve ostalo.Tako da ne treba bacati pare na neke fensi stvari nego na praktične.Naravno ovo je sve moje mišljenje  :to:

Aleks

Jos bi da dodam, nikako nemoj kupovati navigaciju bez slota za mem.karticu (ako se jos uvek proizvode).

Zare82

#239
Citat: mrsp poslato 08.11.2012. - 19:30
Ja koristim Prestgio 430 od pre 3 godine(znači praistoriski)I prezadovoljan sam.Ubacio sam Primo 2.2 i mape od pre 20 dana.Tako da koji god da uzmeš nemoj da bude ekran ispod 4,3 inča i da bude Igo jer je najlakše nadograditi. Imaš na svakom ćošku  mape a i sve ostalo.Tako da ne treba bacati pare na neke fensi stvari nego na praktične.Naravno ovo je sve moje mišljenje  :to:
A sta je to ,,Igo,, ??????
Ekran je 4.3 inca ili cak 5inca ima karte cele evrope detaljne... i slot za mem.karticu....
Zaljudjenik!!!