Logan MCV 0.9 TCE TNG S&S 2016 godište

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

E baš mi je drago. Neka ste vi srećni, a na sledećem druženju će da se provozamo.

P.S.
Sećam se i ja, kada sam se vozio sa Kićom u Sanderu 0.9, kada je ugasio ECO mod kakve su nam face bile :too:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Jelenko

E pa neka je sa srecom,uzdravlju ga koristili i bezbjedno stigli ma gdje krenuli  ;).Cestitam!

Aleks

Cestitam jos jednom!  :ziveli:

Znam da ces koristiti gepek i da ce ti verovatno trebati neka podloga.
Evo ti link jedne firme, u koliko vec nisi kupio, kazu da su ubedljivo najpovoljniji: https://www.silux.rs/proizvodi/dodatna-oprema/unutrasnjost-vozila/kade-za-prtljaznik?car=80201

Sto se tice patosnica, sve preporuke za ove iz Spajdera: http://www.spiderauto.co.rs/?menu=pregledartikle&kat=1709&gkat=17


Raja

Čestitam i ja i sećam se jednog tvog davnog obećanja, još kada se tek pojavio MCV, da će to biti tvoj sledeći auto. Srećno!  :lux:

Highlander

Čestitam !  :lux: :lux: :lux:
Mnogo srećnih kilometara i tebi i saputnicima !
Meni je bijela boja i dalje naj, naj .
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

staracstol

Prelep je. I ja sam nesto gledo al zena oce da se prvo otarasim postojeceg a ja s njim u vezi duze neg s njom. Interesuje me kako vuce u odnosu na dci-ja?

mladja73

Srecno i puno bezbrznih kilometara!
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Loganovac

E pa druže, brate, prijatelju, da konačno i ja od srca čestitam! Srećno se voleli i vozili u novom kombetu! Sport Biliju se najzad ostvarila želja - mogu da mislim šta će sve to jadno magare da vozi svakodnevno i kakve će sve karabudževine doživeti u pravcu približavanja pokretnom domu...
Ispunjava me u potpunosti tvoje oduševljenje i zanos i radujem se ko da sam se ja ponovio. Dabogda se sa srećom izvozali tih stotinu 'iljadarki i sa suzama u očima se od njega odvajali radi kupovine nekog novog magareta.




Sa srećom!!!  :woo-hoo:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

Čestitam. Neka je sa srećom! Uživajte u vožnji!! Lep mali auto :) :ziveli:

zzechner_sk

Kolega, neka je sa srećom i da bude zadovoljstvo sa svakim novim kilometrom  :lazy:. Raduje je me što je auto "nadmašio očekivanja", jer je to i moj "osnovni dojam", tj. najčešći kompliment. U svakom slučaju  :ziveli:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

bmiillan

nemoj na silu uzmi veci cekic

Veterinar

Hvala svima!

@ Rajo, u pravu si, spomenuo sam nešto, kako će to biti moj sledeći auto, 13.09.2009. godine.

@ Loganovac 
  Već pravim planove, a neke i realizujem.  :friends:

@ Staracstol
Već četiri godine sam odvojen od dci motora. Ipak, moram reći da ovaj vuče bolje. Vozio sam ćerkicu u grad, a ona me pita :"A, tata, da li može ovaj auto i brzo da ide?". Ja rekoh da može, ali da ne bi trebalo još, razrađuje se... Nekako se namestilo da sam video da se u sporednoj ulici gasi zeleno svetlo za pešake, pa sam stisao gas da prođem raskrsnicu, kako ne bismo kasnili. Komentar mog mladunca je bio :"Nemoj više, upiškiću se."    :laugh1:

Svima puno hvala još jednom.   :friends:

Veterinar

@ DekiV68 

Lajsna je fabrička, a maglenke nisu bile na vozilu, dužni su da ih ugrade. To je mali deo negativnih iznenađenja nastalih nakon uplate vozila.  :wave:

Kad sam u prvom postu nabrajao prednosti ovog modela u odnosu na model kupljen pre 10 godina, nisam naveo maglenke, a zaboravio sam i da sam 2006. godine imao dvogodišnju garanciju, dok sada imam petogodišnju.  :to:

trajce

 :too: cestitamo i uzivamo i mi zajedno sa vama kroz komentare i slike  :lux: