Zare :) Logan 1.4 Ambiance Pack

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks

Deluju interesantno i u crnoj boji.  :ces:

zac

Jedno pitanje.
Da li te obrvice ometaju svetlosni snop fara, sobzirom da prakticno zasenjuju gornju zonu?  :ces:

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Zare82

#19
Citat: žac poslato 09.05.2012. - 20:36
Jedno pitanje.
Da li te obrvice ometaju svetlosni snop fara, sobzirom da prakticno zasenjuju gornju zonu?  :ces:
Ne znam,nisam se setio da probam da upalim svetla..ali valjda ne,ima ljudi su vec stavljali i na sandera...

Citat: DarioGTI poslato 09.05.2012. - 20:41
Slažem se!
Ma jednostavno mi se ne dopada,deluje namrgodjeno,a da farba u belo...nesto me mrzi...prodajem ih...
Zaljudjenik!!!


Zare82

Citat: žac poslato 16.05.2012. - 21:09
:to:

Stavio sinoc obrvice na njihovo mewsto(naravno bez lepljenje) i upalio farove...isto svetli,ne smeta farovima kad su upaljeni..pozdrav! :)
Zaljudjenik!!!

zac


Zare82

#23

Nema na cemu,aj pazari resi me muke,799din :) kod mene,isporuka licno kad idem u Munze Konze na palacinke bajsem kod Pinokija :)
Zaljudjenik!!!

zac

Druze rado, ali na zalost ja vise nisam u tom fazonu.... omatorilo se malo  :c: meni je dobro i ovako fabricki.
- Pitanje sam ti postavio iz tehnickih razloga, iz znatizelje.   :ne:

Izvini ako sam ti dao laznu nadu.  :wave:  :friends:

Zare82

#25
Ma opusteno,samo gldam da ga se resim,zauzima mi mesto na stolu...kako omatorilo,zar se tad ne kupuju besna kola i stavljaju krilca na gepek?!?1 ahahaha  :lol1:

Edit: Zabranjeno je (i nepotrebno) citirati prethodni post u celosti!!!
Zaljudjenik!!!

DrJekyll

Sto ih bre ne ofarbas u belo....tj mozes i onu foliju da zalepis, bar je to jeftino i ne treba mnogo truda, i lepo stavis i ulepsas auto?
Ja sam stavio kod sebe obrvice i veruj mi, uzmi u paint-u i ofarbaj ig u belo na toj slici i videces koliko dobro stoje na kolima.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zare82

Zaljudjenik!!!

Veterinar

Bice kao secer kada se sredi.  :to:

Zoran

Lijepa prinova, do sezone može biti " ko špigla".
Sam svoj gazda - vazda.