Dacia Logan MCV TCe 90 S&S Prestige

prethodna tema - sledeća tema

mladja73

Stara ljubav zaborava nema... Nakon malog izleta sa Scenicom 1, Lesi se vratio kuci...
Opet Logan doduše sada malo veći karavan. Moram vam reći da je Dacia dosta zastupljena na nemačkim putevima i da su im polovnjaci poprilično skupi.
Ali našao sam ono što sam tražio. Kupilo me stanje na brojčaniku predjenih kilometara. Auto kao slika. Kupljen u Renault auto kući. Bivši vlasnik ga je dao staro za novo.
Prešao sam malo više od 100 km. Još se privikavamo jedan na drugog. Da se ne ponavljam sa kolegama koji su pisali o vožnji sa 0.9 motorom, nemam šta da dodam po tom pitanju.
Imam dve zamerke: prva je da sam očekivao ipak malo više mesta na zadnjoj klupi kada se vozačko sedište pomeri do kraja i nikako da se naviknem na naslon za ruku i njegovo pokrivanje ručne kočnice. Čak i kada je podignem gore ivice nosača su nekako oštre i dolazi do neprijatnog kontakta sa rukom. Ali naviknuću...

Inače koštao me je 8900 EUR. Moji prijatelji (naši balkanci)  sa posla su rekli da nisam normalan da sam za te pare mogao da kupim znaš kakvog fauve (VW) sa 100-150000 km a zna se koliko ti motori prelaze i slične priče... Jedan mi je rekao kako ćeš "dole" sa Dačijom, blago se nasmijah a moj komentar nije za javno objavljivanje..
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Zoran

Čestitam, krasan auto izvrsne motorizacije
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Bravo Mlađoni, pozdravljam tvoju odluku i stav: čvrsto sa obe noge na zemlji.

kiconix


shole


Loganovac

Lepo si rekao, ljubav prema Dačiji zaborava nema!
Čestitam ti na izboru, u zdravlju da se slatko izvozate njime pa novu Dačiju da kupiš. A za tvoje zabludele kolege pitanje zašto "glupi" Nemci plaćaju Dačjiu koliko i (mnogo boljeg) fauvea? Cenu formira ponuda i tražnja, čim je na ceni znači da se prodaje. A ne kupuju je samo Rumuni, i oni su kao i većina Srba iskompleksirana pa jedva čekaju da sednu u neko nemačko čudo.
:too: :too: :too:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

dekiv68


nik

Šta reći, srećno bilo!  :woo-hoo:

PS: 12kkm, ovo nije ni razrađeno.

MitarMrgulic

Svaka čast drugar :)

Ovo mi je i najbolja boja kod Dacie...

Auto je bez mane, tek nakon prvog servisa itd.

Reci mi, isplati li se opcija uvoza, tj. koliko još dadžbina moraš dati da auto bude na cesti u Srbiji?

kiconix


MitarMrgulic

Sad vidim da je čovjek u Bonnu :)

Inače, zna i kod nas biti ovako finih primjeraka, naročito staro za novo.


speedo

Odličan auto, nema se šta reći, neka je sa srećom :aplause:

Veterinar


szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella