Stop svetlo za Logana

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

@roolet  Vrlo korisne informacije!  :aplause:

zac

Nisam nasao adekvatniju temu..pa da postavim ovde....
Drugarov Logan 2007 DCI....pre dve godine je razbio levu stopaljku...nije hteo original pa uzeo ASAM...bila 3-4 puta jeftinija....evo kako danas ona izgleda...u poredjenju sa desnom originalnom.... pa prosudite sami sta se vise isplati???  :cekicem:


pjovan

katarakta j....a jel probao s poliranjem da nesto postigne i to sa obicnom politurom pr. renco

Zee

A da njemu malo ne dimi taj DCI?
Primetio sam po gradu gomilu dizela sa "cadjavom" jednom stranom,
uglavnom je u pitanju ona strana na kojoj je auspuh.
Da se odmah razumemo, ne dovodim u pitanje odnos kvaliteta rezervnih delova.   :wave:  :friends:

zac

Ma ne znam da li mu dimi..ali auto mu je bio relativno cist kada sam slikao ovo..a i on sam kaze da je matirao skroz..i sad juri polovan ali original..

Veterinar

Citat: Zee poslato 08.03.2014. - 00:15
Primetio sam po gradu gomilu dizela sa "cadjavom" jednom stranom,
uglavnom je u pitanju ona strana na kojoj je auspuh.

Zanimljivo, ali je tako, uvek leva strana.

vujanovgoran

Hoce da zacrni kada auto dimi, ali ovo nije od toga, vec losa plastika. Polovan, a orginalan, ima kod Martina u Jakovo.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

roolet

narode, nema sumnje, plastika zamenskih stopaljki je najveci krsh, ja sam menjao levu stopaljku, posle recimo godinu dana, sve boje su bile drugacije od desne, originalne

narandzasta je postala svetlo narandzasta, crvena je postala roze, odvratno

pa sam kupio originalnu od prijatelja s foruma

inace, juce vidim kod IMD-a jednu daciju sa onim stilizovanim stopaljkama, imaju kao neke krugove unutra, a providne su staklene povrsine. epilog - obe zute i matirane, katastrofa. takodje, ista situacija kod ekipe koja drzi radnju ttd, ali sada vise ne voze taj logan. te restyle stopaljke su lose, kostaju oko 6-7k obe.
pozzz

Zee

Uvek mogu da posluze i neke polovne fabricke, sa neke "rashodovane" Dacie, na otpadu.  :hihi1:

drzarkod

originak je original.... :cul: